S-link SL-FM66 SD/Usb Destekli + 2.1A Usb Şarj Portlu Fm Transmitter

Merhaba arkadaşlar bir önceki yazımızda Transmitterler hakkında bilgiler vermeye çalıştım. Bu yazımızda benim en çok tercih ettiğim ve sizlere tavsiye edeceğim  S-link SL-FM66  ürününü tanıtacağım deneyimlerimi paylaşacağım. Ürün görünüş bakımından sade bir görüntüye sahiptir. 2 usb çıkışlı yapısıyla araç çakmaklığındaki yerinizi işgal etmez. Piyasada birçok özellikte birçok markada saçma sapan ürünlerde mevcut. Sakın 15-20 liralık ürünler alıp müzik dinlemeye kalkışmayın! aldığınız o ürün sizi cinnet geçirmenize sebep olduğu  gibi aynı zamanda bu cinnet esnasında trafik kazası ardından sürücüler ile tartışıp katil bile olabilirsiniz.. Küçümsemeyin hakikaten doğru.. Geyik yapmayı bir tarafa bırakalım.

S-link SL-FM66  özellikleri 

  • Hafıza kartı desteği
  • 2 Usb çıkışı 1. tanesi 2.1 Amperlik
  • Usb girişi
  • 1 inçlik ekran
  • Ses açma kapama kısayol çevirmeli tuşu
  • KızılÖtesi Kumanda ( kaliteli
  • Hızlı bir arayüzü
  • Kullanışlı Tuş yapısı

s-link-sl-fm66-sd-usb-destekli---2-1a-usb-sarj-portlu-fm-transmitter_5873_2

Fm Transmitter Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle aracınızın ses seviyesini orta ,Üst arası seviyelere getirmelisiniz. Ardından Fm Transmitter in menüsünden bölgenizde / Şehrinizde  bulunan kanalların yoğun olmadığı vede mümkünse en boş kısmında kalan Frekans aralığını seçiniz (” Örneğin 103.8/ Boş Frekansı”) ardından aracınızın teybini o ayarlamış olduğunuz frekansa getirmeli Tam stereo olmasına dikkat ediniz. Ardından müzikleri gerekli durumlarda rahat erişebilmek adına Klasör Klasör , Tür Tür olarak depolayınız. Karışık müzik yüklemek uzun yolculuklarda sevdiğiniz müziğe erişmenizi kolaylaştıracaktır.

p_146471_01_04

Sonuç Olarak ; S-link SL-FM66 , 40-60 lira arasında alınabilecek en güzel ürünlerden bir tanesidir. Kaliteli bir sesi vardır. Gerçekten radyo yayını kalitesine yakındır. Uzun yolculuklarda kesinlikle yanınızda olması gerekir. Piyasada bunların bluetootlu olanı da mevcuttur. Sizde ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz. Sonuçta bu ürünler bir kez alınır ve ömürlük kullanılması gerekir. Aldığınızda ürünü çalışmadığını görürseniz aracınızın çakmaklık girişindeki sigortaları kontrol ettiriniz.

Bir cevap yazın