Resident Evil 7 Resmen Kırıldı

Dünya genelinde merak ile beklenen oyunlardan birisi olan Resident Evil 7 bildiğimiz gibi 24 Ocak 2017 tarihi itibari ile resmen kırıldı. Kısa bir zaman dilimi içerisinde dünyanın en büyük oyun üreticileri, oyunların kırılmaması amacı ile farklı bir sistemi kullanmaya başladı ancak bu durum korsanların önüne geçmek için yeterli bir adım da olmadı demek mümkün.

Denuvo oyun motoru bildiğimiz gibi günümüzün en belalı oyun şifreleme sistemi olarak FIFA 17 ve PES 2017 oyun modelleri ile birlikte kendisini göstermeye başladı. Diğer sistemlere nazaran daha farklı bir şifreleme sistemi olan bu motorun da ömrü kısa sürdü arkadaşlar. Resident Evil 7, Denuvo motorunun geçerliliğini yok etti.

Oyun Tam 1 Haftada Kırıldı

Resident Evil 7 Crack dosyası internet üzerinde yer alan birçok oyun platformunda resmen sunuldu. Korsan yazılımcılar, Denuvo oyun motoru ile şifrelenen bu sistemi tam 1 hafta içerisinde kırmayı başararak aslında yazılımcı şirkete de çok ciddi anlamda göz dağı verdi ve bu anlamda ilkler ile dolu bir sürece de imza attı. Resident Evil 7 resmen internete düştü.

Her zaman diyoruz ki korsan almayın, aldırmayın. Ne olursa olsun emek hırsızlığı. Ancak buna rağmen Denuvo oyun motorunun da kısa zaman içerisinde tarihe karışacak duruma gelmesi acı bir durum gibi görünüyor. Futbol oyunlarının kırılması 3 aylık bir süreyi buldu ancak Resident Evil 7 bir haftalık süreçte push edildi.

Bir cevap yazın