Remax Araç Telefon Tutucu

Merhaba arkadaşlar arabalarda olmazsa olmazlardan bir tanesi arabanızın görüs kısmındaki kaydırmaz Peddir. Elinizde bulunan akıllı telefonun etkin bir şekilde kullanımı için üretilmiş ürün her araba için vazgeçilmez bir aksesuar gibi duruyor.

Kendi aracımda çok iyi bir şekilde kullanıyorum. Telefonu navigasyon cihazı olarak kullanırken aynı zamanda şarj olmasını sağlamak adına üretilmiş iyi üründür. Tescilli ürün haline gelmiş bu ürün birçok Arge çalışmaları sonucunda ortaya çıkmıştır. Diğer tabirlerde Car Holder diye de geçmektedir. Aliexpress in en iyi ürünlerinde bir tanesidir. Remax car holder kullanışlı yapısıyla bence her araçta olması gerekmektedir.

Screenshot_2

Bünyesinde bulunan ayrılabilir şarj aparatı Apple serisi ve Android serisi ile  tam uyumlu ( Lightning / Micro Usb ) halde çalışmaktadır. Acil durumlarda aniden yerinden çıkarılarak rahat bir şekilde telefon görüşmelerine cevap verilebilir.Yada aracınızın Bluetooth/Aux girişine bağlıysa direk aparat üzerinden cevap verebilirsiniz.

Screenshot_3

Ayrıca 3-6 inç arasındaki cihazlara tam uyumlu olması adına Konfigürasyonu değiştirebilirsiniz. Her boyuta uyumlu hale getirebilirsiniz.Kendi bünyesinde bulunan şarj ışığı sayesinde karanlıkta yeri bulmak kolay olacaktır.

Remax-Universal-Mobile-Phone-Car-Phone-Holder-With-Charger-USB-Cable-For-iOS-Android-Phone-Adjustable

Aracınızın Görselliğini arttırırken özelliklerini daha etkin kullanımı ile sizin uzun yolculuklarınızda tam anlamıyla yol arkadaşınız olacaktır.

Ürün kutusundan ;

  • 2 adet tutucu kısım
  • 1 adet şarj giriş ucu
  • 1 adet kaydırmaz ped
  • 1 Adet şarj ara kablosu

Screenshot_5

Ürünü  tedarik amaçlı Aliexpress.com dan sipariş verebilirsiniz. İsterseniz Aliexpress Güvenilirliği konusunu inceleyebilirsiniz. Yada Türkiyeden almak için farklı sitelerden araştırabilirsiniz Acil durumunuz yoksa 2-4 hafta arasından Aliexpress den ücretsiz kargo ile getirebilirsiniz.  Ürün hakkındaki yorum ve sorularınızı belirtiniz.

Bir cevap yazın