Reklamsız uTorrent Kullanımı – Reklam Kaldırma

Bu yazımızda sizlere kısaca uTorrent reklamları nasıl kaldırılır onu anlatacağız? uTorrent bilgisayar ve internet tutukunları tarafından sıkça kullanılan yazılım programlardan bir tanesi. uTorrent sayesinde insanlar birbirleri ile noktadan noktaya veri transferleri yapabiliyorlar.

Genellikle Torrent sistemlerinden film, dizi, müzik ve oyun gibi dosyalar indirilebiliyor. Ancak uTorrent yazılımının bir sorunu var. O da şudur; uTorrent’te karşımıza çıkan reklamlar çok belden aşağı, müstehcen içerikli bu sebeple reklamları kaldırmak isteyebiliyoruz.

Genellikle uTorrent yazılımını çalıştırdığınızda sol tarafta ve üst tarafta çıkan reklamlar müstehcen içerikli oluyor, p***s büyütme reklamından tutunda her türlü genel ahlaka aykırı reklam sizleri karşılıyor.

Doğrusunu söylemek gerekirse internet reklamcılığına karşı değişilim.  Herkes para kazanmalı ancak ahlaki sınırlar içerisinde. Her neyse uTorrent programından reklamları nasıl kaldırırsınız hemen anlatıma geçelim.

Adım Adım uTorrent reklamlarından kurtulama

Öncelikle uTorrent yazılımını bilgisayarımızda açıyoruz.

Seçenekler –> Tercihler –> Gelişmiş adımlarını takip ediyoruz.

Kolay bulmak için Filtre: barına “offer” yazıp daha sonra,

Offers.left_rail_offer_enabled : False (Yanlış)
Offers.sponsored_torrent_offer_enabled : False (Yanlış) yapıyoruz,

yani bu satırların False olarak düzenlenmesi gerekiyor. Bu işlemlerin ardından torrent programınızı kapatıp açtığınızda artık terbiyesiz banner reklamları gözükmeyecektir.

Eğer bu anlatımdan hiçbir şey anlamadıysanız yada takıldığınız noktalar varsa lütfen sayfanın en üstünde bulunan detaylı video anlatımını takip edin.

1 Yorum
Bir cevap yazın