Ana sayfa Reklam ve İş Birliği

Reklam ve İş Birliği

Neden SahteYazılım?

1) SahteYazılım, günden güne artış gösteren bir ziyaretçi kitlesine sahiptir. Ayrıca her gün farklı ilgi alanlarına sahip binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir.

2) SahteYazılım, arama motorlarında yapılan birçok aramada ilk sırada yer almaktadır. Ayrıca aranma hacmi yüksek birçok sıralamada da ilk sayfada yer almaktadır.

3) SahteYazılım, güncellik ve özgünlük – orjinallik konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Bu yüzden her gün güncellenmektedir. Ve içeriklerimiz tamamen özgün yazılardan oluşmaktadır.

4) SahteYazılım, sadece legal – yasal çerçevede paylaşımlara yer vermektedir. Yasal olmayan program ve paylaşımlara hiçbir şekilde yayın yapmamaktadır.

5) SahteYazılım, başlıca sosyal paylaşım sitelerinden olan Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, Instagram, Flickr ve Tumblr hesaplarını aktif olarak güncellemektedir. Özellikle Facebook’ta kendi alanıyla ilgili hatırı sayılır bir kitleye sahiptir.

Tanıtım Yazısı  

Tanıtım Yazılarının imla kurallarına göre sizin tarafınızdan yazılması gerekmektedir. Her yazı için iki (2) link çıkışı verilmektedir. Tanıtım yazılarınız Haberler kategorisinde yayınlanır. Tanıtım yazınız site ömrünce yayında kalır. Adult, illegeal, bahis, cinsel, warez-crack içerikli yazılar yayınlanmaz. Tanıtım yazısı için fiyat alabilirsiniz.

Ücret İadesi Hakkında

SahteYazılım, reklamınızı 30 gün boyunca stabil çerçevede yayımlamaya özen gösterecektir. Ancak ne yazık ki ücret iadesi çerçevesinde bir çalışma şeklimiz bulunmamaktadır. Bu bağlamda reklam vermek veya vermemek konusunda net bir karara varmanızı öneririz.

Reklam Yayımlanma Taahhüdü

SahteYazılım olarak reklamınızın ödeme günü gelmeden önce tarafınıza ödeme hatırlatma e-postası gönderiyor olacağız. Ödemesi yapılmayan reklamlar ise süresi dolduğunda kaldırılmaktadır.

Ödeme Şekli

Ödemeleri Garanti Bankası, Halkbank, Vakıfbank ve İş Bankası hesaplarından yapabilirsiniz.

Lütfen İletişime Geçmeden Önce Okuyunuz

– Aklınızda farklı reklam şekilleri mevcut ise, bu reklam şekillerini bize iletebilirsiniz.
– İstediğimiz reklamı kabul edip, etmeme hakkını elimizde bulundurduğumuzu belirtmek isteriz.
– Karşılıklı link, banner değişimleri vb. yapmamaktayız. Sadece reklam alımı yapıyoruz.
– Lütfen aktif olarak kullandığınız mail adresiniz ile tarafımızla iletişime geçiniz.
Böylelikle sizinle daha sağlıklı bir iletişim kurabileceğimizi belirtmek isteriz.

İletişim:

sahteyazilim@gmail.com