Reeder P11SE Max Cep Telefonu İncelemesi

Tablet markası olarak son derece başarılı telefonların başında gelen Reeder’in artık akıllı telefon piyasalarında yer almaya başlamasından sonra bu sene çıkarttığı telefon olan Reeder P11SE Max modelinin merak edilen özelliklerini sizlere açıklamak istiyoruz. Fiyat olarak Bin 400 TL olan bu telefon fiyatı ve özelliklerine göre başarılı denecek özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Reeder P11SE Max ekran özellikleri

5.5 inçlik ekran kapasitesi bulunan bu telefonda 720 x 1280 piksel çözünürlüğü bulunmaktadır. IPS LCD ekran tipi bulunan bu telefonda ekran gövde oranı olarak 69.78 % oran dikkat çekici bir orandır.

Reeder P11SE Max temel donanımı

1.5 GHZ kapasitesinde işlemcisi bulunan bu telefonda 8 çekirdek özelliği bulunmaktadır. GPU Frekansı olarak 520 MHZ özelliği bulunan telefonun Antutu testi 43.000 puandır. Bellek olarak 4 GB özelliği bulunan bu telefonda 64 GB dahili depolama alanı dikkat çekmektedir. 128 GB’a kadar SD kart desteği ile artan bir özellik bulunmaktadır.

Reeder P11SE Max kamera ve batarya özellikleri

3200 mAh kapasitesinde bulunan bu telefonun hızlı şarj özelliği bulunmaktadır. Kamera konusunda ise 13 MP çözünürlüğe sahip olan bu telefonda çift tonlu flaş dikkat çekici bir özelliktedir. 1080 piksel çözünürlüğünde FULL HD video çekme özelliği bulunan bu telefonda ön kameranın 8 MP çözünürlükte olduğunu açıklamak istiyoruz. Geniş açılı ve Ön kamerasında LED flaş bulunan Reeder P11SE Max telefonu son derece başarılı bir özelliği sunmaktadır.

Tasarımsal olarak 154.2 mm boyutlarında bulunan bu telefonun eni ise 77.5 çapında olmaktadır. Siyah ve metal renklerde bulunan bu telefonda 6.0 Marshmallow işletim sistemi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın