Recep İvedik 5 Fragmanı Youtube’da Yayında

Ülkemiz genelinde heyecanla beklenen Recep İvedik 5 fragmanı Youtube üzerinde Şahan Gökbakar kanalı tarafından resmi olarak yayınlandı ve insanların beğenisine sunuldu. Kahramanımız belli ki yine çok ciddi maceralardan maceralara atlayacak. Kara Ambar Kamyoncular Derneği üyelerinin bıçkın şoförleri de kendisine eşlik edecek demek yanlış olmaz sanırım.

Bu sefer ciddi anlamda sporculuğa soyunacak olan kahramanımız Recep İvedik, milli sporcu kafilesini taşırken başlarına çok ciddi anlamda bela açacak ancak ülkemizin imajını lekelememek adına yarışmaya kendisi ve arkadaşları gitmek durumunda kalacaktır. Hal böyle olunca film beklediğimizden kat ve kat daha farklı bir konu konsepti ile karşımıza çıkarak alışılmış dışı bir deneyimi bizlere yansıtacak.

Recep İvedik 5 Vizyon Tarihi

Bu konu ile alakalı olarak detaylar zaten haftalar öncesinden resmileştirilmişti. Recep İvedik 5 filmi, 16 Şubat 2017 tarihi itibari ile ülkemiz genelinde ki tüm sinemalarda resmen vizyona girecek. Kısa bir zaman dilimi içerisinde de biletler için ön sipariş sürecinin başlatılacağı yönünde haberler internet üzerinde yer almaya başladı.

Yönetmenliğini Togan Gökbakar’ın yaptığı bu filmin yeni bir rekor daha kırması beklenen gelişmeler arasında ancak fragmanın sizleri ne kadar tahmin ettiğini de açıkcası merak ediyoruz. Bu nedenle yorumlarınızı esirgemeyin.

Bir cevap yazın