Ana sayfa Rehber PUBG’de Nereden Giyiniliyor? Giysi Alma

PUBG’de Nereden Giyiniliyor? Giysi Alma

Son zamanların ortalığı kasıp kavuran oyunu biliyorsunuz Pubg. Yolda, parkta, otobüste, metrobüste aklınıza gelen her yerde insanlar telefonları elinde çılgınlar gibi Pubg oynuyorlar. Hatta kendi deyimleri ile Pubg atıyorlar. Hal böyle olunca etraftan gören duyan insanlarda Pubg oynamak için kolları sıvıyorlar. Ancak burada bir sorun var. Oyunda yenisiniz ve oyun çok detaylı. Öyle ki oyunda yarattığınız karakterin üzerine bir elbise, kıyafet giydirmek istediğinizde bile sorun yaşayabiliyorsunuz.

İşte bizde bu yazımızda Pubg’de nereden giyiniliyor, Pubg’de giysi nereden alınır, nasıl giyinilir diye soranlara rehber olmak amacıyla bu yazıyı hazırlıyoruz. Öncelikle Pubg oyununda kıyafet giyebilmeniz için bir miktar altınınız olmalı. Altın olmadan da giysi giyinebilirsiniz ancak altınla satın alabileceğiniz birçok kıyafet seçeneği mevcut.

Oyuna giriş yaptıktan sonra Shop – Sandıklar – Askeri Sandık adımlarını takip ettikten sonra kıyafet giyebileceğiniz alana gelmiş oluyorsunuz. Buradan altın sayınıza göre istediğiniz kıyafeti seçip satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra üzerinize giyebilirsiniz.

Pubg kıyafet giydirme nasıl yapılır?

Pubg kıyafet nasıl giyinilir?

Pubg mobile’de karakterinize kıyafet giydirmek aslında son derece basit. Oyunda login olduktan sonra Askeri Sandık bölmesine gelerek istediğiniz giysiyi kahramanınıza giydirebiliyorsunuz. Ancak bu konuda hala sorun yaşıyorsanız Youtube’da bulunan pubg mobile kıyafet giyinme videosunu izleyebilirsiniz.

Pubg Mobile kıyafet alma hilesi

Pubg oyununda masaüstü bilgisayar oyunlarında olduğu gibi cheat konsol açarak bir hile yazmanız mümkün değil. Dolayısıyla bildiğimiz banada şifre hileleri yok oyunun. Ancak Pubg Mobile’de kıyafet alma konusunda küçük bir hile yapmak için altun karşılığı askeri sandık açtırabilirsiniz. Eğer yeteri kadar altınınız var ise birkaç kez askeri sandık açtığınızda “Nadir Öge” bulma şansınız yüksek. Kıyafet anlamında bu tarz küçük bir hile yapma şansınız var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here