Projeksiyon Cihazı Tavsiyeleri 2019

İnternetten tavsiye ile projeksiyon cihazı satın almak biraz sürpriz bir konudur. Çünkü ben teknolojiden anlarım diye ortalıkta gezenlerin projeksiyon makinalarında çakıldığı gün gibi ortadadır. Hem toplumun genelinde kullanımı yaygın olmadığından hem de teknik detaylarının ve fiyatlarının fazla oluşundan tercih etmekte yada karar vermekte zorlandığımız bir konudur genellikle. Ancak çokta dert etmeyin bundan böyle her ay SahteYazilim.Com ailesi olarak sizlere tavsiye edeceğimiz üç adet cihaz ile her türlü projeksiyon ihtiyaçlarınıza karar verme noktasında sizlere bir rehber oluşturmayı planlıyoruz. Hazırsanız başlayalım.

En iyi projeksiyon cihazı tavsiyeleri?

1-) Acer X113PH (Liste Fiyatı: 1.000 Tl.)
Tam bir fiyat performans ürünü. 800*600 çözünürlüğüne rağmen 3.000 ansi lümen değeriyle fark yaratıyor. Ayrıca HDMI girişi bulunmakta. Evde bireysel kullanımlarınızda, film yada maç izlemek gibi tekli tercihler içinde başarılı. Özellikle eğitim amaçlı sınıflarda kullanmak isteyen öğretmenlerimizin kısık bütçeli tercihlerinde isabetli bir karar olacaktır.

acerx113

2-) Viewsonic PJD5555W (Liste Fiyatı 1.700 Tl.)
1200*800 WGAX çözünürlük desteği ve 3.300 ansi lümen gibi yüksek bir ışık değeriyle fark yaratan bir cihaz aynı zamanda 3D özelliği ve HDMI girişi de mevcut. Yetenekleri itibariyle standart üstü bir cihaz özellikle ticarethanelerinde maç yayını yapan kişi yada kurumlar için hem fiyat hem de performans açısından sağlam bir tercih olacaktır. Viewsonic kalitesin de güvenebilirsiniz.

viewsonic pjd

3-) Acer H6510BD Pro (Liste Fiyatı 3.015 Tl.)
Full HD WXGA HD desteği ile fark yaratan bir ürün. 3D kalitesinde ve ultra enerji tasarruflu çalışmasıyla kalburüstü bir cihaz. Eğer evinizi tam anlamıyla bir sinema salonuna çevirmekte kararlıysanız ve para benim için sorun değil diyorsanız en doğru tercih olacaktır. Bu cihazı satın alıp salonunuza kurduğunuzda ekrana yansıttığı görüntünün netliği mutlaka içinizi açacak ve bizi hatırlayacaksınız.

acer h65
Dilimiz döndüğünce verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar hak edecek projeksiyon cihazlarını tavsiye etmeye çalıştık. Önerilen cihazların markaları yada ithalatçılarıyla uzaktan yakından hiçbir alakamız yoktur. Sadece bu yazıyı inceleyip satın alma yaptığınızda bizleri mahcup etmeyecek ve bütçenizi sarsmayacak ürünleri listeye aldık. Güncel kur farklılığından dolayı liste fiyatları değişime uğrayabilir. Aklınıza takılanları yorum bölümüne mutlaka sorunuz. Şimdilik bu kadar.

Bir cevap yazın