Ana sayfa Rehber Project Cars Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Project Cars Sistem Gereksinimleri Açıklandı

2015 yılının en çok merakla beklenen oyunu olan Project Cars kendinden sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Uzun süredir beklenen oyunun çıkış tarihi için Mayıs ayı teleffuz edilmişti ve beklenildiği gibi oyun dün yani 7 mayıs itibariyle raflarda yerini aldı. Bununla birlikte etkileyici grafikleri ile dikkat çeken oyunun minimum ve önerilen sistem gereksinimleri de açıklandı.
Tüm zamanların en iyi yarış oyunu hem PC hem de yeni nesil konsollarda oynanabilecek. Project Cars, PlayStation 4’de 1080p çözünürlüğünde 60 FPS olarak oynanabilecek. Xbox One konsollarda ise oyun, 900p çözünürlüğünde 60 FPS’de çalıştırılabiliyor. Tabiki bizim için en önemlisi olan söz konusu oyunun PC platformunda 12K desteği sunması ve bu inanılmaz bir kalite.
74 araçlık bir garaj yelpazesi ile raflara çıkan oyunda ilerleyen dönemde gelecek olan güncelleme paketleriyle bu sayının dahada artması bekleniyor.

Oyunun içeriğine ayrıntılı olarak göz atmak isterseniz videoyu inceleyebilirsiniz.
Slightly Mad Studios şirketi tarafından geliştirilen Project CARS’ın resmi sistem gereksinimlerini öğrenmek için lütfen alt taraftan diğer sayfaya geçiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here