Pokemon GO Uygulaması Apple Watch’a Geldi

Merak ile beklenen Pokemon Go Apple Watch uygulaması resmi olarak yayınlandı ve gündeme bomba gibi düştü. Yaz aylarında çıkarılan ve dünya genelinde adeta bir akım haline gelen bu mobil oyun, yıllar önceki Pokemon deneyimini o kadar farklı bir şekilde sunuldu ki hepimiz bu oyunun hayranı olduk çıktı.

Çok denk gelmişizdir elinde telefon ile Pokemon avına çıkmış yerli vatandaşlarımızı. Genci yaşlısı herkesi kendisine hayran bırakan bir mobil deneyimden bahsediyoruz. Artık bu deneyimi Apple akıllı saat modellerinde de tam anlamı ile yaşayabilme şansına sahip olacaksınız ki resmi tanıtım lansmanı kısa bir zaman dilimi öncesinde gerçekleşti.

Tam Oyun Sürümü Deneyimini Beklememek Lazım

Apple şirketi için saat modellerinde oynanabilecek bu oyunu tam olarak telefonlarda ki gibi randımanlı olarak oynayabilmeniz çok da mümkün olmayacak ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde daha büyük farklılıkların güncellemeler ile oyuna entegre hale getirileceğini de söyleyebiliriz. Oyunun Apple Watch indirme rakamları da hatırı sayılır bir şekilde artış gösteriyor diyebilirim.

Apple uygulama merkezinden oyunu indirerek saat modellerinde de sorunsuz bir şekilde oynayabilme şansına da sahip olabileceksiniz.

Bir cevap yazın