Philips SHE7000/10 Kulakiçi Kulaklık

Merhaba arkadaşlar size orta fiyat aralığında yılların kaliteli dünya standartlarındaki  markası Philips den üretime konulmuş Philips SHE7000/10 ürününü tanıtacağım. Philips SHE7000/10 kulaklık kulakiçi kullanım kolaylığı sayesinde ve uygun fiyatıyla hem göze hemde cebe hitap eden bir duruma gelmiştir.Şık kutusu ile gözlerimizi büyüleyen firma kulaklarımızı da şenlendirmeden vazgeçmiyor.. Yıllarıca birkaç görsel değişiklik yapılarak konulmuş kulaklık Dünyada sayılı kulaklık üreticilerinden olan firma ARGE çalışmaları sayesinde dünya markaları arasına girmiştir.Sennheiser kadar kaliteli sesleri olmasada Hatrı sayılır bir ses kalitesine sahiptir ki bu kulaklıkta bu ürünlerin başında olan Efsane haline gelmiştir.Kulaklığa fazla para vermem düşüncesinde en alt modellerinden başladığım bu serüvende hala bu felsefemi korumuştur bu kulaklık.Yıllar önce  9.90 Tl lik kulakları ile güzel sonuçlar alırdım ve mutluydum şimdi param var ve bunu alabiliyorum ne mutlu. Tek kulaklık ile müzik dinlemek ne kadar rezil bir durumdu bunları yaşayanlar kulaklıkların değerini çok daha iyi biliyorlar ve parasının hakkını alabileceği en iyi ürünü arıyorlar benim gibi..

Bilgisayar_1919734

Lafı fazla uzatmadan Gelelim Özelliklerine

# Kulaklık kulakiçi yapısı sayesinde kapalı sistem performansı verip Bass larda geri bırakmadan aynı zamanda Dışarıya gürültü yansıtmadan müziğin keyfini tam anlamıyla yaşamanızı sağlıyor.Notalar adeta beynimizden kalbimize bir kan misali akıyor gidiyor..

# Kutu içeriğinde 3 farklı boyutta Slikon Padler sayesinde çeşitli kulak boyutlarına göre değiştirip bağlayabiliyorsunuz.Bu sayede izalasyon durumunu tam anlamıyla sağlamış oluyorsunuz.

# Cihazın sol kısmını anlamımızı yarayan diyafram üzerinde  hafif nokta şeklinde tırtıklar sayesinde karanlıkta Sol-Sağ dengesini doğru yerleşimi bulabiliyorsunuz.

 

Cihazın ”L” Şeklindeki Jack girişi sayesinde multimedia cihazlarınız veyahut telefonlarınızın çantada olma durumunda zarar vermemesini sağlıyor ve uzun ömürlü kılıyor.

Bilgisayar_1919733

Ayrıca bünyesinde bulunan kulaklık sabitleme Aparatı sayesinde kulaklıkların tekini kullanmak istediğimizde yada  kullanımımızn bitme durumunda kaldırırken karışmasını engelliyor.Bu da sinir bozucu kulaklık düğümlerinden kurtarıyor..

Ses Kalitesine gelirsek

Frekans özellikleri 8 Hz – 23.500 Hz klavuz bilgilerinde bu şekilde belirtsede tam bu değerleri yansıttığı düşünmüyorum…8HZ frekans çok daha düşük tonlardaki frekansları temsil etsede gerçektede Subwoofer gibi bir real sesi vermiyor…

Direnç oranı 16Ω olması hasebiyle aynı zamanda Neodimyum mıknatıs kullanmasıyla Daha düşük ses kaynağıyla daha düşük Tonlarda Tepkimeler verebiliyor..

105 DB oranı kulakiçi kulaklık açısından yeterli Gürültü oranına sahip.. çok yüksek olması işitme kaybına yol açabilecektir.Kapalı sistem olması Dışarıdan ses alması vede dışarıya ses vermesini engelleyecektir.

Kompakt tasarım

Etkili mikro hoparlörlerden güçlü bir bas ve net sesler duyulur. Son derece küçük kulak içi tasarımı sayesinde bu kompakt, konforlu kulaklıkla saatler boyunca keyifle müzik dinleyebilirsiniz. Dolaşma öneyici aparat kablonun dolaşıp karışmasını engeller.

Bilgisayar_1919731

Kaliteli sesten keyif alın
• Küçük ama etkili hoparlörler, baslarla birlikte net ses verir
• Dış gürültüyü önleyen mükemmel kulak içi tampon

Daha uzun süre kullanabilirsiniz
• Rahatça takılan son derece küçük kulak içi kulaklık
• Her kulağa tam oturması için değiştirilebilir 3 lastik kulak kapağı

Her zaman yola çıkmaya hazır
• Dolaşmayı önleyen aparat
• Dışarıda kullanım için ideal olan 1,2m uzunluğunda kablo

Özellikler

1,2 m kablo
Ses cihazınızı istediğiniz yere koyma özgürlüğü veren ideal kablo uzunluğu.

Her kulağa tam oturur
Küçükten büyüğe, değiştirilebilir 3 kulak kapağıyla, kulaklarınıza tam oturacak bir çift kulaklık mutlaka vardır.

Dolaşmayı önleyen aparat
Kulaklıklarınızı saklarken, dikkatli bir şekilde saklanmadıkları takdirde kabloların dolaşma riski vardır. Bu durum, kulaklıkları saklamayı ve dinleme için hazır hale getirmeyi zorlaştırır. Yapmanız gereken tek şey, iki kulaklık kablosunu düzgün şekilde bir arada tutmak için dola?mayı önleyen aparatı kulaklıklara doğru kaydırmak ve kabloların dolaşması riskini en aza indirmek.

Mükemmel kulak içi tampon
Son derece küçük hoparlör sürücüleri, kulaklarınıza tam olarak oturur, sağlanan denge sayesinde dış gürültüler engellenir ve yüksek yoğunlukta dinleme deneyimi sağlanır.

Küçük ama etkili hoparlörler
Kulak içi kulaklıklar için tasarlanan küçük ama etkili hoparlörler dinleme keyfinizi artıracak şekilde kulağınıza tam otururken, güçlü baslarla birlikte net ses çıkışı verir.

Son derece küçük kulak içi kulaklık
Küçük kulaklara tam oturan ve saatlerce dinleme keyfi sunan son derece küçük hafif kulak içi kulaklık

Philips SHE7000/10 Teknik Özellikleri

Ses
•Frekans tepkisi: 8 Hz – 23.500 Hz
•Empedans: 16 Ohm
•Mıknatıs tipi: Neodimyum
•Maksimum güç girişi: 50 mW
•Hassasiyet: 105 dB
•Hoparlör çapı: 8,6 mm
•Akustik sistem: Kapalı

Bağlantı
•Kablo Bağlantısı: iki paralel, simetrik
•Kablo uzunluğu: 1,2 m
•Konektör: 3,5 mm
•Konektör kaplaması: krom kaplama

Sonuç Olarak ;

Cihaz kaliteli duruşu vede kaliteli sesi ile çoğu kullanıcının ilgisinin çekebileceği uygun fiyatıyla (35-50) herkesin tercihi olabileceği bir cihazdır.Aynı zamanda belirtmek isterim ki ürüne birşey olduğunda garanti firmasının hangi düşünceye göre davrandığı hakkında bilgi yok.. Sennheiser Firması birçoğunu Müşteri memnuniyeti açısından değişim uyguluyor.

Bir cevap yazın