Philips SHE3015 Kulakiçi Kulaklık

Merhaba arkadaşlar size Philips firmasının dayanıklı kaliteli sese sahip kulaklığından bahsedeceğim. Philips firması her zaman gözde firmalar arasında yer alan bir şirkettir. Philips kalite standartlarından asla caymadan temiz sesi her daim verebilen ürünler üretmiştir .”İyi ki varsın!” dediğim firmalardan .. lafı fazla uzatmadan sizlere üründen birkaç cümlede özelliklerinden bahsedeceğim.

Philips Firmasının Android/WindowsPhone10/BlackBerry firmaları için çıkarmış olduğu mikrofonlu kulaklık ekonomik bir bütçeye hitap ederken tam uyumu ile gözler önündedir.

Bilgisayar_4468088

Philips SHE3015 ; 9-22000 hz aralığında ses verirken bass konusunda üzmeyeceğini düşünüyorum.. Ama bu tip kulaklıklarda Bass alabilmek için kulaklık Pedi takmak sizi daha çok memnun edecektir.

16 Ohm Empedans (direnci ) sayesinde her türlü cihazlar tarafından kolayca sürülebilir yapıdadır. Ayrıca 107 dB Oranı yeterli düzeyde ses verecektir.Tabiki kitabi değerlerin ötesinde gerçek kullanımdaki değerlere bakıldığında gerçek değerlere yakın ama çok yüksek bir Bass beklemeyin dengeli bir tok tok sesi Philips kulaklıkların genelinde mevcuttur.

Genel olarak boyutu 1Metre boyutuna sahip olan bu ürün genel kullanımlarda yeterli boya sahiptir.Ayrıca bünyesinde bulunan tuşu sayesinde Android/WindowsPhone10/BlackBerry telefonları ile tam uyumlu çalıştığını belirtmek isterim  ;Bilgisayar_4468090

  • Tek tıklama ile DurDurma/Oynatma  VARSA Aramaları yanıtlama
  • Çift Tıklama ile Şarkı atlama
  • Trible(3lü)tıklama ile Geri şarkı atlama
  • Tuşa Basılı tutma ; Mikrofon ile S – VOİCE/ CORTANA

 

Çağrı kalitesine bakıldığında gelen ses vede giden ses kaliteli olduğunu belirten çok fazla ayrıca ; Temiz sesin oluşması için sizin şebekenizin vede karşı tarafın şebekesinin kaliteli bir sinyal iletiminin olması gerekiyor.

 

Bilgisayar_4468091

L jack girişine sahip olan bu kulaklık telefonunun kulaklık girişi yandan olanlar için kullanımda büyük bir ergonomi sunuyor.Ayrıca paralel kablo yapısı sayesinde daha dengeli kullanımlar için tercih sebebidir.Kulak arkasından sarmalı geçenler kablo karmaşası doğuracağından tercih edilmeyecektir.

Bilgisayar_4468089
Renkli Renklice Rengarenk!

Sonuç Olarak ; uygun fiyatlı oluşu, şık görüntüsü ile tercih edilenler arasında yer alabilir.Ayrıca kaliteli sesi vede Android uyumlu olması hasebiyle daha etkin kullanımlar oluşturabilir.

Bir cevap yazın