Ana sayfa Android PES 2017 Mobil Oyunu Yayınlandı

PES 2017 Mobil Oyunu Yayınlandı

Merak ile beklenen PES 2017 mobil oyunu kısa bir zaman dilimi öncesinde çıkarıldı. Dünyanın en çok sevilen futbol oyunlarından birisi olarak dikkatleri çeken Pro Evulotion Soccer serisi artık mobil dünyada da FIFA serisi ile yarışmak için çok daha büyük özveri ile geliştiriliyor. Oyun geçtiğimiz günlerde Android ve iOS platformları için resmen yayınlandı.

BETA sürüm olarak niteleyebileceğimiz bu yayınlanan sürümü ile birlikte kısa bir zaman dilimi içerisinde geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen şirket, oyunda TÜRKÇE dil seçeneğini kullanmadığından dolayı ne yazık ki ayrıca çok fazla eleştirilecek demek de sanıyorum ki yanlış olmaz.

Android Dünya Geneline, iOS Avustralya’ya

PES 2017 Android oyunu dünya genelinde İngilizce dil seçeneği ile birlikte satışa sunuldu. Hali Hazırda Google Play Store üzerinde sorunsuz bir şekilde indirme şansına sahip olabildiğiniz oyun sizlere keyifli anlar yaşatacak. Grafikleri anlamında da beklentilerin üzerinde bir oyun oldu. Android 5.0 ve üzeri versiyonlarda sorunsuz bir şekilde oynayabileceksiniz.

PES 2017 Android Oyunu indir

PES 2017 iOS oyunu ise şuan için sadece Avustralya için resmi olarak tam paket şeklinde yayınlandı. Denemeler ve gelecek yorumların ardından kısa bir zaman dilimi içerisinde dünya genelinde yayınlanmasını beklediğimiz sürümlerden birisi olarak dikkat çekecek.

PES 2017 iOS Oyunu indir

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here