Pebble SmartWatch İncelemesi

Merhaba arkadaşlar akıllı telefonlarımızın vazgeçilmez aksesuarlarından birtanesi Akıllı saatler oldu. Giyilebilir aksesuarlar olarak önemli yere sahip cihazlar arasında Nitekim önemli yerlere gelen Pepple SmartWatch ürünü kullananların olumlu dönüşleri sayesinde herkes tarafından bilinmeye başlandı. Basit yapısı ve şık tasarımı ve ARGE ürünü olan bu cihaz sizleri mutlu edecek birçok özellik ve de geliştirebilir birçok özellikleri sayesinde sizlere hitap eden ve uzun yıllarca kullanmanızı sağlayacak eklentileri ile sizleri mutlu etmeye devam edecektir.

KickStarter kampanyasından gerekli destekleri alarak çok iyi konuma gelerek şaşırtıcı derecede satış rakamları  yakalamıştır. Pebble SmartWatch Android ve İos  işletim sistemlerine destek verirken henüz WindowsPhone desteği bulunmamaktadır.

pebble

Pepple görünüş olarak adı gibi çakıl taşına benzerken birçok uygulamaları ile geliştirebilirlik özellikleri sayesinde sizlere kolaylıklar sağlarken çeşitli ek özellikler ve görünümler ile şıklığınızın tamamlayıcısı halini almaktadır.Tek şarjla 5 ila 7 gün arasında pil ömrü bulunurken ,Müzik uygulamalarından  iTunes, Spotify, Pandora , Poweramp JetAudio gibi uygulamaları iyi bir şekilde  kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca Mesajlarınızı , Whatsapp bildirimleri , ve daha sonradan çokça eklenebilecek birçok uygulama ile kullanıcı deneyiminiz artacaktır. Ayrıca Facebook Twitter bildirimleri de alabilirsiniz.

Mercedes-Pebble-smartwatch

IPhone ve Android için Pebble SmartWatch (Siyah)

 • Her iki Apple ile uyumlu (iOS 6 ve üstü) ve Android cihazlar (OS 4.0 ve üstü)
 • Görünüm e-posta, SMS, Caller ID, takvimden bildirimleri ve bilek sevdiğiniz uygulamalar.
 • İndir izle yüzleri ve uygulamalar tarzınıza ve ilgi alanlarına uygun.
 • ITunes, Spotify, Pandora ve daha fazla oynamaya Kontrol müzik.
 • Şarj edilebilir pil, tek bir şarjla 5-7 gün sürer
 • Apple ve Android cihazlar ile uyumlu
 Pebble Smart Watch_03

Spor, müzik ve oyunlar için uygulamalar çeşitli seçin.
Erişim İndirilebilir Uygulamalar

Pebble size hobiler, ilgi ve yaşam tarzınıza uyacak sonsuz kombinasyonları için indirilebilir uygulamalar bir dizi hızlı erişim sağlar. İkincisi ve bisikletçiler popüler spor uygulaması RunKeeper performansı izleyebilirsiniz. Bağlantıları vurmak için hazır iseniz, FreeCaddie golf uygulaması üzerinde 25.000 golf sahaları yeşil mesafeyi görmenizi sağlar. Çakıl açık bir platform olduğu için, yeni uygulamalar, geliştirme toplum ve ortaklarımızdan eserlerinde her zaman yeni watchfaces, oyunlar ve diğer yeniliklerin yararlanmak icar.

 • Kolay erişim tuşları müzik, alarm ve ayarını kontrol edelim.
Kolay Kullanım

Çakıl watchfaces ve menüler arasında gezinmek için kolay erişim Yukarı ve Aşağı düğmelerini vardır. Seç düğmesine müzik kontrolü, alarm ve ayarları içerir ana menüye götürür. Bileğinizin izlemek ya da bir fiske basit bir musluk arka yanacaktır.Pebble şarj etmek için, basitçe dahil özel USB kablosunu kullanarak bir bilgisayara bağlayın.

 • ITunes sevdiğiniz müzik erişin, Spotify, Pandora ve halindeyken.
Go Favori Müzik keyfini çıkarın

Koşu, bisiklet, ya da sadece evde bir dock müzik çalarken bir kaçırmadan sevdiğiniz müzik uygulamaları dahil iTunes, Spotify, Pandora ve-sizin Pebble kontrol edin.

 • Tarzınıza uygun watchface ve bant özelleştirin.
Bu Kendi yapın

Pebble tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtacak şekilde kişiselleştirmek için kolaydır.Indirilebilir watchfaces çeşitli seçin ve hatta (ayrı satılır) özel bir görünüm için seçtiğiniz bir standart boyutlu 22mm watchband takas.

 • Facebook ve Twitter bildirimleri alın.
Bildirimleri alın

Bildirimler ile, sizin için en önemli olan bilgilere sağduyulu güncellemeleri alabilirsiniz.Caller ID, e-posta, metin mesajı, takvim ve uyarıları ek olarak, Facebook, Twitter, Instagram, ve daha fazla bildirimleri almayı seçebilirsiniz.

 • IPhone ve Androids ile uyumludur.
Uyumluluk Bilgi

Pepple iOS ve Android cihazlar ile Bluetooth üzerinden kablosuz olarak bağlanır. Pebble iPhone ile iyi çalışır – 4s, 5, 5c, 5s ve iOS6 veya iOS7 – veya Android cihazlar OS 4.0 ve üstü ile.

Sonuç Olarak ; 200-300 lira arasında şık görünümlü ve yükseltilebilir özellikleri ile ayrıca değiştirebilir kayışı ile sizleri hem şık gösterecek hemde spor aktiviler için gerekli kayışlar mevcuttur. Almak isteyenlere tavsiye ederim. Yurtdışından ve Hepsiburada dan sipariş edebilirsiniz.

Bir cevap yazın