PDF Dosyalarını Saniyeler İçinde Word Dokümanlara Dönüştürün!

Portable Document Format (PDF), farklı belgenin oluşturulması ve korunması noktasında avantaj sağlayan uzantılardan biridir. PDF, uzun yıllardan beri kullanılmaktadır. Kısaca tanımlamak gerekirse taşınabilir belge biçimi demektir. Günümüzde çok sayıda kişi bu uzantıya sahip dosyaları kullanmaktadır. Ayrıca resmi kurumlarda da tercih edilmesinden dolayı son derece önemlidir.

Ancak PDF dosyalarının olumsuz yönleri kullanıcılara bazı zorluklar çıkarmaktadır. En belirgin özellik ise dosyaların üzerinde değişiklik yapılamamasıdır. PDF dosyalar yazmaya ve değişiklik yapmaya karşı korumalıdır. Bu nedenle kişiler PDF dosyaları Word dosyalarına dönüştürmek isteyebilmektedirler. Yapılan dönüştürme ile dosyalar üzerinde değişiklik yapılmasının yolu açılmış olur. Kişiler istedikleri kısımları kolaylıkla değiştirebilir.

PDF Dosyalar Nasıl Word Dokümana Çevrilir?

Üstelik Microsoft Office Word programı çoğu insan tarafından kullanılmakta ve bilinmektedir. Bu açıdan bakıldığı zaman da kullanıcılar hiçbir zorluk yaşamayacaktır. Ayrıca bu program her kullanıcıda mevcuttur. İstenilen değişiklikler yapılabilmekte, grafik ve resim eklenebilmektedir.

Bu dönüştürme aşamasında en çok tercih edilen ve en pratik yol ise Some PDF Converter 1,5’tur. Bu sürüm ile PDF dosyalar kolaylıkla Word dosyasına çevrilmektedir. Some PDF Converter 1,5 ile klasördeki tüm PDF dosyaları tek seferde çevirmek mümkündür.

Some PDF resmi sitesine arama motorlarında küçük bir arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın