Oyuncu Klavyesi Tavsiyesi – 2018

Malum 2018 yılının gelmesi ile birlikte insanlar 2018 senesi içerisinde teknolojik ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanımları araştırmaya başladılar. Türkiye’de en çok satılan bilgisayar donanımlarından biride oyuncu klavyeleri yani gaming klavyesi. Oyuncu klavyesi ürün yelpazesi gerçekten çok geniş. Bugün bir teknoloji marketin klavyeler bölümüne bir göz atayım deseniz çeşitler arasında kaybolmanız kaçınılmaz.

Kimisi oyun oynarken bir daktilo ile yazı yazarmışçasına ses çıkaran mekanik klavyeleri seviyor kimi ise daha kibar klavyelerden yana. Tabi bu gaming keybord’ların birde fiyat konusu var. Cebinize göre bir oyun klavyeside bulmanız gerekiyor. İşte bu gerekçelerle kaleme aldığımız bu yazımızda 2018 yılı için oyun klavyeleri tavsiyelerinde bulunacağız.

Gaming Klavye Önerisi – 2018

Burada klavye tavsiyesinde bulunurken oyuncu klavyelerinden en uygun fiyatlı ve en yüksek performansı gösterecek olan cihazları önermeye çalıştık. Hazırsanız başlayalım.

Everest Rampage KB-R01 Kablolu Oyun Klavye (14246) Liste Fiyatı: 40 TL

Everest’in en temel oyuncu klavyelerinden bir tanesi, kablolu olmasından dolayı fiyatıda bir hayli ucuz. Türkiye’de birçok oyuncu bu klavyeyi fiyat performans açısından yeterli bulduğundan tercih ettiğini söylüyor.

Everest Rampage SPECTRA R5 Siyah USB (Liste Fiyatı: 75 TL) 

Yine Everest’in amiral gemisi gaming konsollarından birisi. Gerek dizaynı gerekse 7 farklı renkte sunduğu arka plan ışıkları sayesinde oyunculara harika hisler yaşatabilecek bir mekanik klavye. Tuşlarından gelen seslerde aynı şekilde büyük bir haz yaşatıyor. Fiyatıda oldukça makul.

MSI Interceptor DS4200 (Liste Fiyatı: 300 TL)

Sıra geldi çok özel bir oyuncu klavyesine MSI’ın Interceptor ds4200 modeli gerçekten her oyuncunun sahip olabileceği bir klavye değil. Türkçe klavyesini bulmak her zaman mümkün olmuyor. Ancak suya dirençli olması, ergonomik tasarımı ve led ışıkları ile gerçekten ben burdayım diyen bir ürün. Aynı şekilde 7 farklı renkte Led ışık seçeneği mevcut. Fiyatı yüksek görünsede fiyatını hak eden bir cihaz. Uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilir. Hepsi bu kadar.

Bir cevap yazın