Online Kafa Topu Mobil Oyunu Rekora Koşuyor

Yerli yazılımlarımızdan birisi olarak dikkatleri çeken Online Kafa Topu mobil oyunu kısa bir zaman dilimi içerisinde dünya genelinde çok büyük ilgi görerek insanların en çok indirdikleri ve oynadıkları oyunlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Webtekno, bildiğimiz gibi teknoloji platformu olarak kısa zaman içerisinde sektörümüzde fark yaratan bir web sitesi olarak dikkatleri çekti.

İlk olarak ülkemizde başlayan ve kısa zaman içerisinde ciddi anlamda indirilip oynanan Online Kafa Topu, zaman içerisinde Masomo Gaming ile anlaşarak uluslararası pazarda da kendisine yer bulmaya başladı ki kısa zaman içerisinde en çok indirilen ve oynanan mobil oyunlardan birisi olarak da bilindi. Bu da bize ayrı bir gurur veriyor.

Gerçek Oyuncular ile Kıyasıya Eğlenceli Bir Rekabet

Gerek tasarımı, gerek konsepti ve gerekse oyun içerisinde sunduğu birebir ya da takım olarak turnuvaları ile insanları kendisine hayran bırakmayı başaran bu oyunun kısa bir zaman dilimi içerisinde bu denli bir başarı elde etmesi, sizlerin de tahmin edebileceği üzere tesadüf değil. İzmo Bilişim oyunu her geçen gün çok daha ileri götürüyor.

Milyonlarca kişi tarafından indirilen ve her geçen gün daha popüler hale gelen oyun, an itibari ile en çok oynana yerli oyunlarımızdan birisi olarak dikkatleri çektiği gibi her geçen gün çok daha ileriye gidiyor.

Bir cevap yazın