Note 7’den sonra Samsung’un Çamaşır Makinesi de Patladı

Samsung’un büyük bir pazar payı hedefleyerek satışa sunduğu Note serisinin yeni üyesi Note 7’nin patlama sorunları nedeni ile tekrar toplatılması yönünde karar veren Samsung’un bu defa da başı ürettiği çamaşır makineleri ile dertte.

ABD’DE ÇAMAŞIR MAKİNESİ PATLAYAN BİR VATANDAŞ GÖRÜNTÜLERİ TWİTTER ÜZERİNDEN PAYLAŞTI
ABD’li bir vatandaşın Samsung marka çamaşır makinesinin patladığı görüntüleri Twitter üzerinde paylaşmasının ardından, sosyal medyada Samsung’a karşı ağır eleştireler yapılırken, teknoloji devi Güney Kore firmasından konuyla ilgili açıklama geldi. Bahse konu olan çamaşır makinesinin geldiği durumun, teknik servisleri tarafından incelendiğini ve müşterilerinin sorunun çözüldüğünü belirten Samsung, makinenin bu şekilde arızalanmasına neden olarak ise kullanıcının aşırı yükleme yapmasını işaret etti.

PATLAMA SONRASI ÇAMAŞIR MAKİNESİNDEN KOPAN PARÇA DUVARI DELDİ
Sorunu çözülen ABD’li Samsung müşterisi Maria Louise K. açıklamasında, “Makineden öyle kuvvetli bir ses geldi ki bir an ortada bomba patladığını düşündüm. Gidip baktığımda ise çamaşır makinesinin patladığını ve makineden kopan parçanın garajın duvarını deldiğini gördüm” ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın