Nokia 8 Konsept Tasarım Resimleri Yayınlandı

Kısa bir zaman dilimi içerisinde çok ciddi anlamda fark yaratan Nokia 8 ile alakalı olarak yeni yeni haberler internet üzerinde yer almaya devam ediyor. Bu ayın sonunda resmi olarak tanıtılmasını umduğumuz ve Apple telefonlardan bile çok daha fazla ilgi gören cihazlardan birisi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Nokia 8 konsept tasarım resimleri internet üzerinde resmen sızdırılarak insanların bu anlamda bilgi sahibi olması sağlandı. Yine oval çizgiler ile karşımıza çıkan telefonun kasa tasarımı ile alakalı olarak aslında bir Sony Xperia benzetmesi yapmak sanıyorum mümkün olacak ki telefonun genel hatları da bizlere bu cihazın benzer yanlarını hatırlatıyor. Ancak yine de başarılı bir çizgi olduğunu söylemeliyim.

Arkaplanda ise Nokia, kendine has kamera bölmesi oluşturarak aslında günümüzde hiçbir marka ya da model ile benzetme yapamayacağımız bir sınıf oluşturmuş ki bu da ayrıca ilgi çekici bir diğer seçenek desek sanıyorum ki bu anlamda yanlış bilgi vermiş olmayız. Türkiye genelinde de bu cihazın çok ciddi anlamda ilgi göreceğini de söylemek gerekiyor. Telefon, flash sistemi ile birlikte bildiklerinizi unutturacak.

Nokia 8 tanıtım videosu internet üzerinde de yayınlandı ve yayınlandığı günden bugüne çok ciddi anlamda izlenme aldı. Siz değerli okuyucularımızın da ciddi anlamda ilgisini çekeceğini düşündüğümüzden bu videoyu sizlere sunmak istedik.

Bir cevap yazın