MWC 2017’de Tanıtılacak Samsung Galaxy Tab S3 Teknik Özellikleri

CES 2017’nin ardından dünya genelini şimdilerde MWC 2017 heyecanı sardı ki birçok marka yeni ürünlerini burada kullanıcıların beğenisine sunmak için ciddi anlamda kıyasıya diyebileceğimiz bir şekilde mücadele vermek durumunda kalacak. Ülkemiz genelinde bildiğimiz gibi Samsung markasının ulaştığı kitle çok ciddi boyutlara ulaştı. Şimdilerde ise yeni bir ürün gündemde.

Samsung Galaxy Tab S3, konuşulmaya başlandığı günden bu yana Samsung markasının yeni amiral gemisi olacak şekilde anılıyor ki hal böyle olunca insanlar cihazın teknik özelliklerini çok ciddi bir şekilde bekliyordu. Sızdırılan özellikler elimize geçti ve sitemiz içerisinde bunu siz değerli okuyucularımıza sunarak fikir edinmenize yardımcı olmak istedik.

Samsung Galaxy Tab S3 Teknik Özellikleri

MWC 2017 bünyesinde tanıtılacak olan bu mükemmel cihaz, iPad serisine çok ciddi anlamda kaliteli bir rakip olarak gelecek ki teknoloji ile iç içe olan kişileri çok ciddi anlamda etkileyen bir cihaz olacak. Elimize geçen cihaz teknik özellikleri aşağıdaki gibidir;

  1. 9,6 inç 2048×1536 Piksel Ekran Çözünürlüğü
  2. Super AMOLED Ekran
  3. Corning Gorilla Glass 4 Teknolojisi
  4. Qualcomm Snapdragon 820 Mobil İşlemci
  5. 4 GB RAM Bellek
  6. 12 Megapiksel Arka Kamera
  7. 5 Megapiksel Selfie Kamerası
  8. Android Nougat Mobil İşletim Sistemi

gibi özellikleri şuan için elimize geçen özellikler. Dahili depolama kapasitesi ve grafik birimi ile alakalı detayların tamamını öğrenebilmek için MWC 2017’yi beklemek zorunda kalacağız. Biraz daha sabır.

Bir cevap yazın