MWC 2017’de 2016 Yılının En İyi Akıllı Telefonu Seçildi

Bildiğimiz gibi MWC 2017 resmi açılış ile başladı ve kısa bir zaman dilimi içerisinde organizasyondan haberler çok büyük bir hızla bizlere doğru akmaya başladı. Markalar, büyük bir hışım ile ürünlerini tanıtmaya başladı ve bununla birlikte çok kısa bir zaman dilimi içerisinde de bazı başlıklarda merak ile beklediğimiz gelişmelerin de haberlerini almaya başladık.

2016 en iyi akıllı telefonu da bu süreç içerisinde net bir şekilde belirlendi. MWC 2017 organizasyonunun en ön planda olmasını beklediğimiz markalarından birisi olan Samsung, bu anlamda da yine ön plana çıktı ve ciddi anlamda fark yaratarak 2016 yılının en iyi telefon modelini de insanların beğenisine tescilli olarak sunmuş olmayı başardı demek yanlış olmaz sanırım.

Samgung Galaxy S7 Edge 2016 Yılının En İyisi Oldu

Dünyanın merak ile takip ettiği ve kısa bir zaman dilimi içerisinde gündemi en çok meşgul eden unsurlardan birisi olan MWC 2017 bizler için de ayrıca en farklı haberlerin çıktığı kaynak. 2016 yılının en iyi akıllı telefon modeli de organizasyon bünyesinde seçildi. Samsung markası bu anlamda da çok ciddi bir başarıya imza attı.

Samsung Galaxy S7 Edge, 2016 yılının en iyi akıllı telefonu seçildi ve bu anlamda satış rekorlarının ardından çok ciddi bir başarı da elde ederek daha ilk zamanlarından organizasyona damga vurdu. Tanıtılan en yeni cihazları kısa bir süre dilimi içerisinde sitemizde sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın