Meb Müdür Yardımcılığı Soru Bankası Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile SahteYazılım Bilişim internet sitesi Meb Müdür Yardımcılığı Soru Bankası (Gizlilik politikasında “Meb Müdür Yardımcılığı Soru Bankası” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların Meb Müdür Yardımcılığı Soru Bankası’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

Meb Müdür Yardımcılığı Soru Bankası kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Meb Müdür Yardımcılığı Soru Bankası, kişisel bilgilerin ve Meb Müdür Yardımcılığı Soru Bankası kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Meb Müdür Yardımcılığı Soru Bankası bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, Meb Müdür Yardımcılığı Soru Bankası tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Meb Müdür Yardımcılığı Soru Bankası bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, Meb Müdür Yardımcılığı Soru Bankası haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler Meb Müdür Yardımcılığı Soru Bankası tarafından da güncellenebilecektir.

Meb Müdür Yardımcılığı Soru Bankası, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi Meb Müdür Yardımcılığı Soru Bankası tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

Meb Müdür Yardımcılığı Soru Bankası, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Meb Müdür Yardımcılığı Soru Bankası internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Meb Müdür Yardımcılığı Soru Bankası gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.