Logitech Speaker Z213 İncelemesi

Merhaba arkadaşlar komşuları ile ses sisteminden dolayı başı belaya sokmak istemeyenler için küçük mü küçük kibar mı kibar bir ses sistemi tanıtacağım.Bu cihaz çok küçük olmasına rağmen boyundan büyük işler başarıyor… Logitech Multimedya Speaker Z213 Hem küçük hemde kablo teşkilatını minimize etmiş bu cihaz bize gerçekten sinema keyfinde film izleyebilirsiniz.

Logitech – Z213 Multimedia Ses Sistemine Ön Bakış

Windows® ve Mac OS® bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar ve MP3 çalarlar dahil olmak üzere audio cihazları ile uyumlu olanLogitech Multimedya Speaker Z213, Speaker sisteminin 4 inç uzunluğundaki sürücüsü ve alttan atımlı subwoofer’ı sayesinde en sevdiğiniz müzik, film ve oyunların baslarını duyabilir, subwoofer’ın arkasında yer alan düğmelerle bas seviyesini kolayca ayarlayabilirsiniz. Logitech Multimedya Speaker Z213 Kablolu kontrol paneliyle ses yüksekliğini dilediğiniz seviyeye getirebilirsiniz. Müziğinizi özel dinlemek istediğinizde kontrol panelindeki 3.5 mm’lik kulaklık girişine stereo kulaklıklarınızı takmanız yeterli.

Logitech Multimedya Speaker Z213 Sistem, zengin basları ile müzik, film ve oyunlara hayat katıyor. Uygun fiyata mükemmel ses kalitesine sahip olmak isteyenler için Logitech Multimedya Speakers Z213’i tasarladıklarını belirten Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “Bu 2.1 hoparlör sistemi kompakt tasarımıyla çalışma masanızda ve oturma odanızda küçük bir yer kaplıyor” dedi. Windows ve Mac OS bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar ve MP3 çalarlar dahil olmak üzere audio cihazları ile uyumlu olan Logitech Multimedya Speaker Z213, Speaker sisteminin 4 inç uzunluğundaki sürücüsü ve alttan atımlı subwoofer’ı sayesinde en sevdiğiniz müzik, film ve oyunların baslarını duyabilir, subwoofer’ın arkasında yer alan düğmelerle bas seviyesini kolayca ayarlayabilirsiniz.

Logitech-Z213-kontrol

Kablolu kontrol paneliyle ses yüksekliğini dilediğiniz seviyeye getirebilirsiniz. Müziğinizi özel dinlemek istediğinizde kontrol panelindeki 3.5 mm’lik kulaklık girişine stereo kulaklıklarınızı takmanız yeterli.

Temel Özellikler

•Yüksek bas ve subwoofer: Speaker sisteminin 4 inç’lik sürücüsü ve alttan atımlı subwoofer’ı sayesinde en sevdiğiniz müzik, film ve oyunların baslarını duyabilirsiniz.

•Kompakt Tasarım: Mükemmel akustik sunan speaker sistemi, kompakt dizaynıyla odanızda fazla yer kaplamıyor.

•Kablolu kontrol paneli: Kablolu kontrol paneliyle ses seviyesini açıp kapayarak, dilediğiniz yükseklikte ayarlayabilirsiniz.

•Bas kontrolü: Subwoofer’ın arkasındaki düğmelerle bas seviyesini kolayca ayarlayabilirsiniz.

•Kulaklık girişi: Müziğinizi özel olarak dinlemek istediğinizde kontrol panelindeki 3.5 mm’lik kulaklık girişine stereo kulaklıklarınızı takabilirsiniz. Sistem Gereksinimi

•Windows ve Mac OS bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar ve MP3 çalarlar dahil olmak üzere audio cihazları ile uyumlu.

Ürün Özellikleri

•Toplam Watt: 7w RMS / 14 W

•Uyduda 2inç, subwoofer’da 4 inç Ürün Ölçüleri

•Uydu (U x G x Y): 14.2 cm x 7.9 cm x 7.6 cm

•Subwoofer (U x G x Y): 18.3 cm x 13 cm x 19.3 cm

•Ağırlık: 1.76 kg Garanti

•2 yıl sınırlı donanım garantisi

140257_Logitech-Z213-SPEAKER-980-000942_000_1419957202

Neden Almalıyım ? 

Cihaz küçük boyutlarıyla büyük işler başardığından oldayı Ayrıca bünyesinde bulunan uzaktan ses kısma uzantısı ile kullanım kolaylığı sağlayacaktır.Ayrıca Şık görüntüsüyle led tv nizin görüntüsünü tamamlayacaktır.

Bir cevap yazın