Logitech Bluetooth Audio Adapter

Merhaba arkadaşlar Size kablolu olan sinema sistemleri ev ses sistemlerine yada 2.1 ses sistemlerine Logitech Bluetooth Audio Adapter ile Kablosuz özelliği kazandırabilecek bir aparat tanıtacağım. Logitech Bluetooth Audio Adapter  sayesinde Tablet- Akıllı telefon veyahut Bluetooth özellikli media playerınızdan rahat bir şekilde  dinlemenizi sağlıyor.Evet bunları yaparken Spotify – deezer – YoutubeMüzik – Tuneİn – Dİ FM(Dijitally important) kaliteli müziklerin kalitelerinden az bir şekilde Ödün vererek müziklerinizi filmlerinizi sisteme aktarabiliyorsunuz. Müziği kablosuz dinleyin – Çoklu bağlantı özelliğine sahip Bluetooth® kablosuz teknolojisiyle akıllı telefonunuzu ve tablet bilgisayarınızı aynı anda eşleştirin.

DSCF3133

Dilediğiniz cihazdan hoparlörlerinize Logitech Bluetooth Audio Adapter ile ses aktarın. Kolay eşleştirme – Eşleştirme tuşuna tek basışla cihazını eşleştirin. Sorunsuz deneyim için otomatik yeniden eşleştirme. Sizin hoparlörleriniz, sizin seçiminiz Çalışır durumdaki hoparlörlerinizi RCA veya 3,5 mm girişleriyle bağlayın. Bilgisayar hoparlörlerinizi, ev sinema sisteminizi veya A/V alıcınızı kullanabilirsiniz. Bluetooth teknolojisi Akıllı telefon veya tabletinizdeki en sevdiğiniz müzikleri hoparlörlerinize aktarın.

B004VM1T5S_iWireless_Speaker_Adapter_BT_BTY_logo_lg
Eski Modeli

Önemli İpucu; Eski modele oranla hem daha küçük hem de daha geniş kapsama alanına sahiptir. Eski Logitech BT adaptöründen  diğerine göre bir iyi tarafı da, besleme voltajının 5V‘a düşürülmüş olamasıdır. SBu sayede standard Ara. USB çakmaklık besleme üniteleri kullanark arabanızda da BT üzerinden ses sisteminize AUX ile bağlanabiliyorsunuz.

  • Hifi müzik setinde kablosuz dinleme özelliği olmayanlar için sorunsuz ve çok kolay bağlantısı olan ufacık bir çözüm.Logitech kalitesini konuşturmuş.Logitech Bluetooth Audio Adapter Aynı oda içerisinde kesintisiz ve kaliteli ses veriyor.bir RCA kablosu bir adaptör takıyorsunuz bitiyor.

B004VM1T5S_wifi_speaker_adapter9_lg

  • Çok hızlı bağlantı kuruyor. Aynı anda 2 cihaz(telefon-bilgisayar) bağlanabiliyor. Yalnız biri çalışmayı durduğunda diğeri aktive olabiliyor. Ses sisteminden çok iyi kalitede müzik dinleme olanağı sunuyor. Alıcısı çok güçlü ki telefondan müzik dinlerken telefon cebinizde tüm evi gezsenizde-, bağlantı sorunu ve ses kalitesi azalması olmuyor.

Logitech Bluetooth Adapter (980-000912) Fiyatı - Taksit Seçenekleri_20150711020725

Logitech_BT_Adapter_2014_2
Altı-Üstü

Logitech Bluetooth Audio Adapter fiyatına göre yeterli işler yapıyor. Lakin fiyatı biraz daha uygun olursa çok daha iyi olacaktır(Piyasa fiyatı 100-120).Ayrıca piyasada bu ürünün muadilini bulmak zordur.Saolsun Logitech firması gerçekten İnovatif ürünler sunarak piyasanın birçok ihtiyaçlarını karşılıyor.. saygı duyulacak bir firmadır bunuda belirtmek istiyorum..Alınabilir.Tabiki boyutları biraz daha küçülürse aracın Aux giriş kısmına çok daha iyi bir sonuç oluşturabilir. Ürünü Kısaca İnceledim Merak ettikleriniz yada ayrıntılar için sorularınızı esirgemeyin.

Bir cevap yazın