LG G6 Haber Videosu Yayınlandı

Merak ile beklenen cihazlardan birisi olarak dikkatleri çeken LG G6 modeli ile alakalı olarak insanlar internet üzerinde araştırmalar yapıyor, yabancı kaynakları sürekli kontrol ediyor ve sitemiz içerisinde de bu anlamda merak edilen bazı unsurlara yer veriliyor. LG markasının akıllı telefon sektöründe hatırı sayılır bir duruma gelmesi beraberinde çok daha ciddi bir merak kitlesi oluşturdu.

LG G5 modeli ile birlikte elde ettiği müthiş başarıyı zaman içerisinde perçinlemek isteyen ve yeni modelini de dünya genelinde merak ile bekleyen kitlesine sunma amacı içerisinde olan LG, G6 modeli ile alakalı olarak aslında ne olduğunu tam olarak anlayamadığımız bir tanıtım videosu yayınladı ve bu anlamda insanların meraklarına kasa tasarımı anlamında bir yanıt verdi gibi.

LG G6: Flour adı altında yayınlanan bu video ile birlikte aslında kasa tasarımının çok ciddi anlamda oval hale getirileceğini bizlere anlatan LG markasının yetkilileri, un ile tam olarak neyi kastettiklerini net olarak anlamasak da yeni modelin isminin de Flour (UN) olma ihtimalinin ortaya çıktığını da net bir şekilde söyleyebilme şansına sahibiz.

LG G6 tanıtım videosu olarak böyle bir videoyu yayınlayarak aslında bilinmeyenli bir denklemi bizlere sunmuş ve çözmemizi istemiş gibi. Kısacası bir VİRAL durumu söz konusu. Sizlerinde yorumlarınızı aşağıdaki yorum alanlarından bekliyoruz.

Bir cevap yazın