LG G6 Basın Görselleri Yayınlandı

Bildiğimiz gibi tanıtılmasına kısa bir süre kalan LG G6 modeli ile alakalı olarak internet üzerinde çok ciddi bir haber furyası ortaya çıkmış durumda ki bizlerde bu anlamda seçenekleri en iyi şekilde değerlendirerek örnekleri sizlere sunma yoluna gidiyoruz. Türkiye genelinde de merak ile beklenen cihaz ciddi anlamda merak konusu hale geldi.

LG G6 görselleri tanıtımına saatler kala sızdırıldı. G5 modeline nazaran yine ciddi bir farklılık gözlemlediğimiz kasa tasarımında her yeni modelde farklılık yaratan nadir markalardan birisi olduğu için LG şirketini kutlamak gerekiyor. Yeniliklerine açık tuttuğu kapısını bu anlamda da geliştirmiş ve gerçekten takdire şayan bir görüntü ortaya çıkmış.

LG G6 renk seçenekleri konusunda da farklı tasarımları siz değerli müşterilerine sunacak. Yukarıda da görebileceğiniz üzere Siyah, Beyaz ve Metalik renkli kasa tasarımları ile karşımıza çıkacak olan cihazın kısa zaman içerisinde ek olarak yeni renk seçeneklerini de müşterilerine ilgi ve talep durumu doğrultusunda sunması gündemi meşgul eden bir diğer haber durumunda.

Ön yüzde herhangi bir tuş kombinasyonu bulunmayan ve kıvrımlı ekran tasarımı ile birlikte dikkatleri üzerine çekecek olan bu cihazın tanıtımının ardından tüm teknik özellikleri ile alakalı olarak sitemiz içerisinde en geniş kapsamlı haberleri inceleyebilme şansına sahip olabilme şansına erişeceksiniz.

Bir cevap yazın