Lenovo HW01 Akıllı Bileklik İncelemesi

Merhaba arkadaşlar teknoloji ilerledikçe onların bizlere sunmuş olduğu kolaylıklar yadsınamaz hale geldi. Akıllı bileklik deyince belli başlı firmalar akla gelse de  artık her global marka bu işe girmek için rekabet içerisindeler. Ayrıca bu rekabet arttıkça biz tüketicilerin o meşhurrrr markalara GEREKSİZ paralar ödemek zorunda kalmayacağımızı da  belirtmek isterim lafı fazla uzatmadan Lenovo HW01 Akıllı Bileklik hakkında çeşitli özelliklerini tanıtarak bu ürünün faydalarından bahsedeceğim. Karar aşamasında olan kişiler için faydalı olacağını düşünüyorum. Şimdiden keyifli okumalar..

Ana Özellikler 

  • Kalp Ritim Kontrolü – Kondisyon bilgileri
  • Uyku Monitörü Uyku kalitesi ve uyu kalitesini hesaplayarak size küçük hatırlatmalar yapmaktadır.
  • Spor Takibi ; Yapılan sporu takip ederek harcadığınız kaloriyi bildirir.
  • Arama Hatırlatıcı ; Gürültülü ortamlardan oluşan seslerden dolayı titreşimle bildirerek sizleri aramarınızı kaçırmamanızı sağlayacaktır.
  • Bluetooth 4.2 ; Düşük güç tüketimi ile birlikte daha az bağlantı kopmasıyla sizi iletişimsiz bırakmayacaktır.
  • Uyumluluk Açıklaması ; Apple İos 8.0 dan itibaren ve Android 4.4 itibaren Bluetooth 4.2 itibaren uyumlulukla birlikte çeşitli özelliklerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Müzik Kontrol Fonksiyonu

iOS os: for iPhone 4s / 5 / 5s / 5c / 6 / 6 Plus
Android os:
for HUAWEI Mate / P9 / Glory 3C / Glory 3X / Glory 6 / Glory PE-TL20, Samsung Galaxy E7 / Note 3, MEIZU MX5 / metal / PRO 6 / note2, Xiaomi Mi 2/ Mi 2A / Mi 5 / Mi Note, ZTE V5 / Nubia Z7 / Nubia NX513J, Letv 1S, Lenovo K50-t5

Daha fazla cihaza uyum sağlayabilir.


Müzikçalar Kontrol Fonksiyonu

İos 8.0 dan sonra Android 4.4 akıllı telefonlar ile uyumlu olup Bluetooth 4.2 ile daha uyumlu olacağını belirtilmektedir.Müzik oynatıcı fonksiyonu derken burada sadece cihazı kontrol edebilme kabiliyeti özelliğidir.İos ‘un kendi playere ve Android’in stock playerleri ile uyumlu olduğunu belirtmek gerekir diğer uygulamalar için kesinlik sözkonusu değildir.
Support iOS 8.0 / Android 4.4 smartphones with Bluetooth 4.2, and native music player, including:

Lenovo HW01 Akıllı Bileklik Vs İwown İ5 Pro

Lenovo HW01 Akıllı Bileklik İle İwown İ5 Pro arasında birtakım farklar bulunmaktadır.

İWOWN İ5 PRO

İ5 pro ekranı biraz daha büyük olmakla birlikte kasa yapısı biraz daha köşegenli yapıdadır. Ayrıca su geçirmezliği test edilmiştir. Lenovo’ya göre tam üstünlüğü olmasa da başa baş gitmektedir.Ayrıca İwown i5 Pro da mesajlarını bildirimleri hafızasına alabilmektedir.Şarj konusunda uzun gitmektedir.Ayrıca şarj edilirken kayışını çıkarıp herhangi bir bilgisayarın Usb portundan şarj edilebilir.Bildirimler konusunda biraz daha özgür olduğunu bildirmekte fayda var. Cihazın Telefondaki uygulaması sayesinde HABER – İNSTAGRAM – BORSA VS ÇEŞİTLİ BİLDİRİM yapan uygulamarı seçebilir artık anlık bildirimler alabilmeniz mümkündür.

Lenovo HW01 Akıllı Bileklik cihazının artılarından daha şık bir görünümü olduğu iddia edilebilir. bünyesinde bulunan kalp atış sensörü ile farklı veriler elde edilip bunlar hakkında çözümler elde edilebilir. Şarj göreceli olarak uzun gitmektedir. Şarj konusunda biraz zorluk yaşayabilirsiniz zira cihazın kendi bünyesinde usb girişi yerine micro usb bulunmaktadır.Bu her zaman yanımızda şarj kablosu ile gezmek zorunda olduğumuzu oluşturmaktadır.

Ürünler hakkında kısa ve yeterli bilgiler verdim. Umarım faydalı olmuştur. Alacak arkadaşlara mağaza puanına ve sipariş sayısını göz önünde bulundurmalarını öneririm.

Bir cevap yazın