Laxon Marka İncelemesi

Merhaba arkadaşlar şimdi size Laxon firması hakkında kişisel olumlamalarım hakkında bilgi vereceğim.Laxon Fİrması hipermarketlerde ve büyük Teknolojik marketlerde satılan ve ucuz/Kalitesiz olan sıradan çin teknolojik donanım ürünlerinden kat ve kat kaliteli olan bir markadır.Çeşitli Ar-Ge çalışmaları ile tüketiciğe yönelik birçok dalda ürün üreten ve üretmek için çeşitli planlar projeler içerisine giren Türkiyenin kalitelini yaptığı ürünler ile avrupada çeşitli başarılar elde ederek göğsümüzü kabartmıştır.Bu tarz firmaların ülkemizde değer görülüp kıymet bilinmesiyle sonradan pazara giren diğer firmalara cesaret teşkil etmesi açısından destek verip ürünlerini satın almaya gayret edelim…

 Laxon Tarihçesi

living-word

Laxon, Türkiye’nin en güvenilir teknoloji markasıdır. Kurum kimliği, ürün tasarımları, kalite kriterleri ve fiyat politikaları üzerinde uzun süren çalışmalar sonucunda hayata kazandırılan Laxon, güçlü ve güvenilir bir marka olmanın yanı sıra, ürün gamını sürekli yenileyen ve yaratıcılığın peşinde koşan dinamik bir yapıya sahiptir.

Çalışma alanına dect telefon ile başlayan marka, geçen zaman içerisinde Türkiye pazarında gerçekleştirdiği yatırımları ve iletişim dünyasına yön veren yenilikçi vizyonu ile, ülkemizin lider dect telefon üreticisi konumuna gelmiş bulunmaktadır. Teknoloji meraklısı, işine odaklı, farklı, yenilikçi, yaratıcı, dost ve güvenilir marka değerlerine sahip olan Laxon; dünyanın kullandığı en son teknolojiyi modern tasarımlarla bütünleştirip, alternatif ürün seçeneklerini geniş fiyat aralığında tüketicilere ulaştıran bir Türkiye markası konumundadır.

Bir dect telefon markası olarak markalaşma sürecini tamamlayan Laxon, yine aynı marka adı altında teknolojinin yarattığı PMR (el telsisleri), dijital fotoğraf çerçevesi gibi ürünlerin üretimine de başlayarak vizyonunu yeniden belirlemiş bulunmaktadır. Laxon’un gelecek dönem hedefleri arasında Bluetooth ürünleri, Ipod/IPhone Dock Station, 3G Modem gibi teknolojik ürünleri üreterek Laxon markası ile pazara sunmak yer almaktadır. Uzun vadeli stratejilerini belirlerken AR-GE çalışmalarına tam hız devam eden Laxon‘u amacı, sürdürülebilir kurumsal büyüme sağlamak ve dünya pazarlarında yer almaktır.

Markalaşma serüvenine bir Türk markası olarak başlayan Laxon, bugün kökleri Türkiye’de ancak kolları dünyanın dört bir yanına uzanan bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Hızla gelişen ihracatı ile ayrıca ülke ekonomisine katkıda bulunamaya devam etmektedir.

Belirteceklerim şimdililk bu kadar fikirleriniz için yorum yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın