Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / GRANTEE

Merter Çakır
mertercakir@sahteyazilim.com

HABER MÜDÜRÜ / NEWS DİRECTOR

Şafak Duran
safakduran@sahteyazilim.com

HABER EDİTÖRLERİ / NEWS EDİTORS

Şeyda Çağala
seydacagala@sahteyazilim.com  

GECE EDİTÖRLERİ / NIGHT SHIFT EDITOR

Berker İşleyen
berkerisleyen@sahteyazilim.com  

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Sahteyazilim.com ‘da yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Sahteyazilim.com ‘da yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir.
Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, Sahteyazilim.com.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2017 Sahteyazilim.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Sahteyazilim.com aittir. Sahteyazilim.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Sahteyazilim.com ‘nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Sahteyazilim.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sahteyazilim.com ‘da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
Sahteyazilim.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler.

PRIVACY POLICY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Sahteyazilim.com However, sometimes the Sahteyazilim.com uses third parties to process your information. Sahteyazilim.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the .comre quires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Sahteyazilim.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Sahteyazilim.com and its services. When you use Sahteyazilim.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Sahteyazilim.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

To Top