Ana sayfa Rehber Kredi Kartsız ABD App Store Hesabı Nasıl Açılır?

Kredi Kartsız ABD App Store Hesabı Nasıl Açılır?

App Store, iPhonelerde bulunan, ücretli ve ücretsiz birçok uygulamaya kişilerin ulaşabileceği devasa büyüklükte bir mağazadır. App Store kullanan kişiler bu mağazayı çeşitli amaçlarla kullanabilmektedir. Kimileri “Free” yani bedava olarak sunulan uygulamaların sıkı takipçisi iken kimileri de ücretini ödemek koşulu ile faydalanmayı düşündüğü birçok uygulamayı buradan indirebilmektedir. Bir iPhone satın aldığınızda indirmek istediğiniz tüm programları sadece App Store vasıtası ile indirebilirsiniz, Jailbreak gibi bazı yöntemler varsa da çok fazla bilinmez ve App Store bu işte en fazla tercih edilenidir. Bu yüzden App Store çok önemli bir yere sahiptir.

App Storelar üzerinde yapılan indirmelerin büyük bir kısmını oyunlar teşkil etmektedir. Kişiler online oyun uygulamalarını bir an önce indirerek oynamak ister. Ancak küresel dünyada işler tam olarak o şekilde yürümez. Yabancı yazılımlı olan oyunlar öncelikle Amerika ve Kanada gibi ülkelerin App Storelarında yayınlanır. Yani hemen Türkiye’deki App Storelara düşmez. Bu nedenle kişiler indirecekleri dünyaca ünlü oyun uygulamalarını indiremezler. Bu yüzden insanların aklına Amerika’dan bir App Store hesabı açmak yöntemi gelebilir. Peki bu mümkün müdür? Türkiye’de bulunan bir telefon Amerika’da imiş gibi bir App Store hesabı açabilir mi? Bunların cevabını sizler için derledik.

Amerika üzerinden bir App Store hesabı açmak çok kolaydır. Hem de bunu kredi kartsız bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle evvelce mevcut hesabınızı kapatmalısınız. Daha sonra App Store’a girerek Free kategorisindeki bir oyunu indirin. İçerisine girdiğinizde oyunu açmadan size hesabınızı soracaktır. Yeni Apple Kimliği Yarat deyin. Daha sonra ülke olarak Amerika’yı seçin, hizmet şartlarını kabul edin, kredi kartsız bir üyelik için de “Billing Information” bölümünü boş bırakın. Artık hesabınız oluştu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here