Kim Arıyor Uygulamasından Numara Silme

Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla beraber, marketlerde bulunan her türlü uygulamayı yararını zararını bilmeden cep telefonlarımıza yükledik. Daha sonra baktık ki bu uygulama denen şeylerin hepsi de faydalı değilmiş. Bunlardan biride Kim Arıyor, Addafix, Cia adında bilinmeyen numaraların kime ait olduğunu gösteren uygulamalar. Bu uygulamalardan birini yüklediğiniz anda rehberinizde ki bütün isimler ve telefon numaraları programın veritabanına sizin kaydetmiş olduğunuz adla aktarılır. Örneğin ben sizin kız arkadaşınızı telefonuma “Kaşar Mehtap” diye kaydetmişsem ve sizde kazara kız arkadaşınızın numarasını bu uygulamalardan birine sorgulatırsanız; ayıklayın pirincin taşını. Şaka bir yana bazen sizi öyle isimlerle kaydediyorlar ki sonuçları hep sorun doğuruyor. Neyse ki isterseniz telefon numaranızı sistemden tamamen kaldırabiliyorsunuz, istersenizde kayıtlı olan isminizi düzenleyebiliyorsunuz. Her neyse lafı uzatmadan Kim arıyor uygulamasından numaranızı nasıl kaldırabilirsiniz buna bakalım.

kim arıyor numara silme engelleme

Cia – Addafix- Kim Arıyor Uygulamasından Numara Silme Nasıl Yapılır?

1-) Öncelikle buradaki sayfaya ulaşın
2-) Ardından açılan sayfadaki formu düzgün bir biçimde doldurun.
Yaklaşık olarak 30 dakika içerisinde numaranız sistemde sorgulandığında görünmez hale gelecektir.

Kim Arıyor, Cia, Addafix Kayıt Güncelleme İşlemi Nasıl Yapılır?

1-) Öncelikle buradaki sayfaya ulaşın
2-) Formu düzgün bir biçimde doldurun.
Değişikliklerin aktif hale gelmesi 72 saati bulabiliyor.
Hepsi bu kadar.

Bu sayfada tarif edilen yöntem “Kim Arıyor” uygulamasından numaranızı silmenizi sağlar. Getcontact uygulamasından numaranızı kaldırmak istiyorsanız altta bulunan rehberi okuyabilirsiniz.

4 Yorum
  • kim arıyordan numaramı silmek istiyorum ama numara yazdırmıyor aranacak bir numara verirmisiniz

    • Trucaller -Cia – Kim Arıyor bu uygulamarın database( Altyapıları aynıdır.) sitelerine girip bu durum ile ilgili geri dönüş yapabilirsinz..

      • Kim arıyor, programı çok muhteşem ama, dolandırıcılar KİM ARIYOR programını erişime kapatmış, tekrar internete atabilir misiniz, teşekkürler

Bir cevap yazın