Ana sayfa Bilgi Kapıda Ödemeli Kitap Siteleri Listesi

Kapıda Ödemeli Kitap Siteleri Listesi

Kitap kurtları olarak internetten kitap satın almayı çok severiz. Çünkü her şeyden önce internette kitap fiyatları dışarıdaki kitapevlerine göre çok daha ucuz. Ayrıca herhangi bir kitabı gözümüze kestirdiğimizde kitapla ilgili kullanıcı yorumlarını okuyabiliyoruz. Hal böyle olunca internetten kitap almak çok avantajlı ancak her kitap sitesinde kapıda ödeme yöntemi yok.

Kapıda ödeme yöntemini kullanmak isteyenlerin kendilerine göre haklı sebepleri olabiliyor. Bunların başlıcaları şöyledir;

  • Kredi kartı bulunmamaktadır,
  • Alışveriş yapılan internet sitesine güvenilmemektedir,
  • İnternetten yapılan alışverişlere toptan güvenilmemektedir,

Durum böyle olunca kitap severler internet üzerinde kapıda ödeme yöntemi ile ödeme kabul eden e-ticaret sitelerini aramaya koyuluyorlar. Şimdi internet üzerinde kapıda ödeme sistemini kullanan kitap sitelerine bir göz atalım.

Okuoku.Com

2010 yılında yayın hayatına başlayan okuoku sitesi kapıda nakit ödeme sistemini müşterilerine sunuyor. Ancak kapıda yalnızca Nakit ödeme yapabiliyorsunuz. Kapıda kredi kartı ile ödeme yapmanız mümkün değil. Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli 6,00 TL‘dir. Yani 10 liralık bir kitap aldıysanız ve 5 tl kargo ücreti ödeyeceksiniz artı olarak 6 lirada kapıda ödeme hizmet bedeli ödemek zorunda kalıyorsunuz.

Kitapsec.Com

Türkiye’nin en büyük e-kitap tedarikçilerinden bir tanesi. Kapıda ödeme yöntemi ile kitap satın alabiliyorsunuz. Kitapsec.Com’da kapıda ödeme imkanı mevcut.

BKMKitap.Com

Benim Kitap Merkezi olarak bilinen kitap sitesi BKM kitap’da kapıda ödeme yöntemi ile kitap siparişi verebilirsiniz.

UcuzKitapAl.Com

Ucuzkitapal. com sitesinden de kapıda nakit ödeme yöntemi ile kitap siparişi verebiliyorsunuz. Aynı şekilde sadece nakit ödeme mümkün ve hizmet bedeli alınmaktadır.

Kitapyurdu.Com

Türkiye’nin en çok bilinen ve sevilen interneti sitesi. Kapıda ödeme yöntemi ile kitap siparişi verebilirsiniz. Ancak kapıda ödeme sadece aşağıdaki şehirlerde geçerli;

Kapıda Nakit Ödeme seçeneğinin geçerli olduğu iller: İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Konya, Balıkesir, Kayseri, Manisa, Adana, Sakarya, Eskişehir, Denizli, Tekirdağ, Samsun, Gaziantep, Aydın, Trabzon, Zonguldak, Sivas, Kütahya, Çanakkale, Afyonkarahisar, Kahramanmaraş, Erzurum, Edirne, Rize, Isparta, Elazığ, Kırklareli, Malatya, Bolu.

Genel itibariyle Türkiye’de kapıda ödeme olan güvenilir kitap sitelerini mercek altına aldık, ücretsiz kargo kapıda ödeme kitap sitelerini lütfen yorum olarak eklemeyi unutmayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here