Kapıda Ödemeli Alışveriş Siteleri Listesi

İnternetten alışveriş yapmak günümüzün vazgeçilmez eylemlerinden bir tanesi. Ancak internet doğası gereği ödeme işlemlerinde genellikle kredi kartı yada banka kartları kullanılıyor. Bazı durumlarda elimizde kredi kartı olmayabiliyor yada kredi kartımız olsa bile internetten kredi kartı ile alışveriş yapmak ne kadar güvenli. Böyle durumlarda kendimizi kapıda ödeme ile alışveriş yapılabilen alışveriş sitelerini ararken buluyoruz.

Bizde bu yazımızda internetten kapıda ödeme yöntemiyle alışveriş yapma imkanı sunan web sitelerini mercek altına alıyoruz. Hazırsanız başlayalım.

Hangi alışveriş sitelerinde kapıda ödeme var?

Öncelikle popüler sitelerin hepsinde kapıda ödeme yöntemi bulunmuyor. Bu siteler genellikle Kredi kartı ile yada banka havale/eft yoluyla ödeme alıyorlar. Kapıda ödeme sistemi aracılığıyla gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz ve yapamayacağınız siteler şu şekilde;

N11 (Kapıda ödeme satıcının insiyatifinde)

Türkiye’deki en popüler e-ticaret sitelerinden bir tanesi ancak şu anda kapıda ödeme aktif değil. Ancak satın aldığınız ürünün tedarikçisi yani satıcısı kapıda ödeme şeklinde satış yapıyorsa bu şekliyle alışveriş yapabiliyorsunuz. Kapıda ödeme yöntemi ile ürün satan satıcıları arama kısmından bulabilirsiniz.

Hepsiburada (Kapıda ödeme yok)

Yıllardır bilinen ve çok tercih edilen sitelerden bir tanesi malesef kapıda ödeme yöntemi kullanılmıyor.

Sahibinden (Kapıda ödeme satıcının insiyatifinde)

Sahibinden.com içinde aynı durum geçerli. Eğer ürün satın aldığınız satıcı kapıda ödeme ile satıyorsa bu yöntemle satın almanız mümkün.

Tchibo (Kapıda ödeme var)

Tchibo, ev tekstil ürünlerinden tutunda bir insana lazım olabilecek tüm ürünleri satıyor. En büyük güzelliği ise kapıda ödeme yönteminin olması. Tchibo‘dan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Lidyana (Kapıda ödeme var)

Genellikle Kadın Erkek giyim ürünleri satan bir e-ticaret sitesi. 2.500 liraya kadar olan alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği mevcut.

MediaMarkt (Kapıda ödeme var)

Teknoloji ürünleri satan ve kapıda ödeme özelliği olan bir e-ticaret sitesi. Teknoloji tutkunları tarafından son derece tutulan bir site.

Mavi (Kapıda ödeme var)

Mavi giyim firmasının online mağazasından yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme seçeneğini seçebiliyorsunuz.

Gördüğünüz gibi büyük e-ticaret siteleri haricinde birçok markanın online satış mağazalarında kapıda nakit ödeme yada kapıda kredi kartı ile ödeme yöntemi mevcut.

Aslında kapıda ödeme işlemlerini genellikle Yurtiçi Kargo ile hallettiklerinden, Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olan tüm markaların kapıda ödemesi mevcut olmaktadır.

Genel itibariyle kapıda ödeme imkanı sunan alışveriş sitelerinin listesi bu şekilde. Çoğu bilindik markalar olduğundan link ekmeleme zahmetinde bulunmadık. En kötü ihtimalle isimlerini Google’da aratıp online mağazalarına ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın