Ana Sayfa İncelemeler Satın Alma Tavsiyeleri Kablosuz Modem Tavsiyeleri

Kablosuz Modem Tavsiyeleri

Paylaş

Aslında çoğumuz İnternet Servis sağlayıcılarının verdiği modemlerle yetiniriz genelde. Ancak sözleşmede yazan internet hızının sadece 3’te 1’ine ulaşabilince ortada bir sorun olduğu gerçeği ortaya çıkar. Ayrıca kampanya dahilin de verilen kablosuz modemlerin sinyal güçlerinin de bir odadan diğer odaya geçemeyecek seviyede olması bazen bizleri alternatif kablosuz modem satın almaya iter. Bizde böyle durumlarda insanlara yol göstermek için birkaç kablosuz modem tavsiyesinde bulunalım istedik.

kablosuz modem tavsiyesi

Evde Kullanmak İçin Kablosuz Modem Tavsiyeleri 2015

En iyi modem tavsiye listesini oluştururken mümkün olduğunca uygun fiyatlı ama tam performans sağlayan 300Mbps seviyesinde, sinyal sorunu yaşatmayan ve radyasyon seviyesi sizin ve ailenizin sağlığına zarar vermeyecek seviyede olan ürünleri belirtmeye çalıştım. En güvendiğim cihazlardan başlayarak sıraladım. Hazırsanız başlayalım.

1-) Airties Air 5453 300Mbps Kablosuz 4-Portlu 1USB-Portlu Modem (148 TL)

Airties hem yerli sermaye hem de alanında rakipsiz olmasının yanı sıra kullanıcı dostu ara yüzü ile rakipsiz bir firma. Tavsiye ettiğim cihazda fiyat performans anlamında son derece yeterli. Ayrıca 4 portlu Ethernet çıkışı ve Usb girişi ile ekstra donanımlara sahip.

Screenshot_4

Screenshot_5

2-) ZyXEL P-1302-T10B Adsl2+4Port 300MBps Kablosuz Modem (135 TL)

ZyXel kablosuz sinyal kuvveti konusunda çok başarılı, bu cihazı aldığınızda bir üst katta en çarprazda bulunan odadan tam güçle çekecektir. Fiyatı biraz yüksek olsada kaliteli malzemeden yapıldığından oldukça sağlam.

Screenshot_3

3-) TP-LINK TD-W8968 300Mbps N Kablosuz 4-Port Modem (107 TL)

Açık konuşmak gerekirse Tp-Link bu ülkede en çok satılan modem markası. Ancak özellikle ara yüz ile modem yönetme konusunda ilerleyen süreçte içerisinde bulunan yazılım problemler yaratabiliyor. Ancak fiyat anlamında ki avantajı ve vasatın üzerindeki performansı bu listeye girmesine yetti.

Screenshot_1

Screenshot_2

Tavsiye edilen ürünlerin fiyatları günlük olarak değişiklik gösterebilir, lütfen karar vermeden fiyatları doğrulayınız. Ayrıca evde kullanmak için modem arayanlar burayı mutlaka incelemeli. Sormak istediklerinizi yorum bölümüne eklerseniz sevinirim.
Saygılarımla…

6 YORUMLAR

  • Görüş belirttiğiniz için teşekkürler. Fiyatlar günlük olarak değişiklik gösterebilir bununla ilgili bir uyarıyı da yazıya ekledik. Saygılarımla…

 1. Merhaba aradığım en büyük 2 özellik
  1.si wifi si güçlü bir modem evde çoğunlukla tlf leptop tablet bağlıyoruz ev 110m2
  2.si fiber internet yakında gelecek bunada uygun olmalı
  Fiyatı hiç önemli değil sonuçta birkere alacağım
  Burda tanıttığınız yada varsa başka modem
  Bu aradığım 2 özelliğe sahip modem tavsiye edermisiniz
  Teşekkürler
  Linksys XAC1900 bu modem benim aradığım özelliklere sahipmi yoksa başka tavsiyenizmi olacak

 2. Güzel bir çalışma olmuş. Ayrıca TP Link modem konusunda haklısınız. Güvenlik ve yazılım konusunda vasat bile denilemez. DNS ayarlarınıza dışarıdan çok çabuk müdahale edilebiliyor yurt dışı kaynaklı olarak. Hesabınız çalınabiliyor. Çok fazla güvenlik zaafiyeti var (TD-W 8901G modelinden tecrübe edildi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here