Junsun D100 Araç İçi Navigasyon Cihazı

Bildiğiniz gibi son dönemde araç içinde kullanılan teknolojik aletlere olan ilgi alaka bir hayli arttı. Özellikle refah seviyesi ortan toplumun, otomobilleriyle seyahate çıkması yada araçla seyahate mecbur kalması sonucunda navigasyon cihazlarına olan talepte bir o kadar artmış durumda. Ancak her teknoloji satın almasında olduğu gibi araç için navigasyon cihazı satın alırken de çok dikkatli olmak gerekiyor.

Zira piyasa sahte Çin malı, yazılım sorunu olan cihazlarla dolup taşmış durumda. Bizde bu yazımızda uzak doğu piyasasını kasıp kavuran hem fiyat olarak hem de donanım kalitesi olarak öne çıkan bir cihazı mercek altına alıyoruz. Hazırsanız başlayalım.

Junsun D100 Araç Navigasyon Cihazı İncelemesi

Harita Konusu:
Bu tarz cihazları satın alırken hepimizin aklına gelen ilk sorun harita durumu oluyor. O yüzden bu konuyu ilk etapta halledelim. Cihazı satın alacağınız internet sitesinde 4 farklı harita seçeneği sunuluyor.( Harita1, Harita2, Harita3 ve Harita4) Eğer Europe bölgesinde yani Avrupa kıtasında yaşıyorsanız, satın almanız gereken cihaz Harita1 yazılımı yüklü cihaz. Türkiye’de Harita1 kapsamında bulunmakta. Ayrıca harita yazılımı içerisinde ücretsiz geliyor ve herhangi bir ekstra bedel ödemiyorsunuz. Buna daha sonra yapılacak harita güncellemeleri de dahil.

Cihazın Genel Durumu:

Junsun D100 7”inç büyüklüğünde ve bu yeterli bir büyüklük. Aracınızın ön camına takarak, seyir halinde iken rahatlıkla takip edebilirsiniz. Ayrıca mevcut 8 Gb dahili hafızasını 32 Gb’a çıkarabilmek mümkün. Ekstra olarak mp3 çalar ve radyo sistemi de mevcut.

junsun d100 alınır mı

Dil Desteği:

Neyse ki Türkçe dil desteği mevcut. Sağdan soldan internetten herhangi bir şey indirmenize gerek yok.

Kutu İçeriği ve Fiyat:

Satın aldığınız cihazla birlikte ön cam yerleşim aparatı, Usb kablosu ve araç şarj kiti hazır olarak geliyor. Ve bütün bunlar için sadece 40$ ödemeniz yeterli. Malum ülkemizdeki dolar kuru oynaklığından dolayı Tl bazında fiyat sarf etmekten özellikle kaçınıyoruz.

Nereden Satın Alabilirim?

Farklı e-store mağazalarından edinebilirsiniz ancak tedarik ve gönderimlerde içim rahat olsun diyorsanız, kalitesi ile kendini ispatlamış Gearbest firmasına buradan ulaşarak kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Editör Notu:
Genel hatları itibariyle tam bir fiyat performans ürünü. Eğer Navigasyon cihazınıza bir servet ödemek istemiyorsanız ilk tercihiniz olmalı. Hepsi bu kadar.

Bir cevap yazın