İşte İPhone 7’nin Merakla Beklenen Yeni Versiyonu: JetWhite

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 7’nin merakla beklenen yeni versiyonu JetWhite kullanıcıları ile buluşmaya hazırlanıyor. İşte iPhone 7 JetWhite’ın özellikleri. Küresel anlamda çok çeşitli eleştirilere maruz kalsa da, Apple mobil sektörün lider şirketi olma özelliğini korumaya devam ediyor, teknolojinin enstitüsünün rekabetçi piyasasında ki en büyük rakibi Samsung’un Note 7 büyük bir hayal kırıklığına uğramış olmasını Apple’ın yazılım ve donanım mühendisleri iyi değerlendiriyor.

JETBLACK MODELİNDEN YOLA ÇIKARAK JETWHİTE MODELİNİ ÜRETTİLER
Apple daha önceki yıllarda uygulamadığı renk modellerini iPhone 7’ye aktarmaya devam ediyor, JetBlack (Simsiyah) renk seçeneğinin kullanıcılar tarafından büyük rağbet gördüğünü anlayan şirket yöneticileri aynı serinin JetWhite (Bembeyaz) renk seçeneğini üretmeye karar verdiler. JetBlack ile aynı özelliklerde olacak JetWhite, diğer renk seçeneklerine göre başta 128 GB depolama alanı olması nedeni ile daha pahalı bir fiyat ile kullanıcılarının karşısına çıkacak.

İPHONE 7S ÇIKMADAN İPHONE 8 ÇIKARTACAKLAR
Diğer taraftan çeşitli teknoloji bloklarında ki iddialara göre Apple bu yıl ‘S’ serisi telefonlarını piyasa sürmeden yeni nesil telefonlarını çıkartacak. Buna göre eğer iddialar doğru çıkarsa iPhone 7S çıkmadan iPhone 8’i çıkartacaklar.

Bir cevap yazın