İstanbul Bilişim Güvenilir Mi?

İnternetten alışveriş  yapmak biz Türklerin yeni yeni hayatına oturtuğu bir kavram. Aynı şekilde e-ticaret sektörü de ülkemizde anlayış olarak yapılanmasını henüz tam tamamlayamamış bir iş kolu. Ancak tüm bu olumsuzluklara rağmen vasatın üzerinde hizmet veren firmalarda yok değil. İşte bu firmalardan bir tanesi de İstanbul Bilişim. İnternet üzerinden yada mağazalarına giderek teknolojik ürünlere uygun fiyatlarıyla sahip olabiliyorsunuz.

istanbul bilişim garanti servisleri

İstanbul Bilişim Neden Ucuz?

Öncelikle İstanbul Bilişim‘den satın aldığınız cep telefonları yada laptopların bir kısmı firma garantisi yerine bilişim garantili olduğundan fiyatlarında bir avantaj yaratabiliyor. Ayrıca bir çok Laptop modeli FreeDos (Yani içerisinde işletim sistemi bulunmayan) olduğundan fiyat olarak uygun olabiliyor.

İstanbul Bilişim’in Avantajları

Hepimiz belirli aralıklarla cep telefonu yada laptop gibi yüksek teknoloji aletleri satın alıyoruz. Ve çoğumuz farkında olmadan bu ürünleri kaskosuz satın alıyoruz. Devamında ise daha taksitleri bitmeden yere düşüp ekranı çatlayan telefonlar, hırsızlarca çalınan bilgisayarlarımız yüzünden hayal kırıklığına uğruyoruz. Böyle durumların önüne geçmek için İstanbul Bilişim‘in kasko servisiyle ekstra 60-100 tl fazladan ödeyerek en azından  bir yılda olsa aldığımız ürünü rahat kullanabiliyoruz. Ayrıca bir çok üründe standart olan 2 yıl garanti süresini ekstra cüzzi bir para ödeyerek 5 yıla çıkartmakta mümkün. Ve sadece bu özellik bile İstanbul Bilişim firmasını laptop satışlarında bir sıfır öne geçiriyor.

istanbul bilisim caglayan mağazası

İstanbul Bilişim Teknik Servisi

Airport Avm içerisinde bulunan teknik servise götürdüğünüz ürünler için 20 günlük bir garanti süresi mevcut. Eğer 10. gün sonunda cihazınız henüz tamir edilemediyse size muadil bir ürün veriliyor. 20.gün sonunda hala çözüm bulunmadıysa size sıfır ürün verilmek zorunda olduğundan  İstanbul Bilişim bu konularda gayet güvenilir.

İstanbul Bilişim Nerede?

Genel Müdürlük ve Merkez Showroom Çağlayan metrobüs durağının hemen karşısında bulunuyor. Teknik servis ve Exclusive Showroom ise Airport Avm zemin katında hizmet veriyor.

Sonuç;

Dünya üzerinde her yerde internetten alışveriş ve teknoloji ürünü satın almanın şans işi olduğuna inanılır. Bu temel prensibi unutmadan bakdığımızda İstanbul Bilişim hem internet üzerinden hemde yerinden satışta ortanın üzerinde sergilediği performansla geçer not alabilen bir firma.

Sormak istedikleriniz yada firmayla ilgili tecrübeleriniz varsa lütfen belirtmekten çekinmeyiniz.

3 Yorum
  • istanbul bilişimden çamaşır makinası aldım dört günde teslim dediler ongün oldu makina gelmedi kargoda dediler kargoyuda arıyoruz ulaşamadık yani ciddi vede güvenilir bir firma değil.

  • KESİNLİKLE UZAK DURUN TAMAMEN KAPTI KAÇTI.

    ISTANBUL BILIŞIMDEN SONY Z3 COMPACT TELEFON ALDIM , KULAKLIK GIRIŞI VE HAFIZA KARTI YERI BOZULDU AYRICA EKRANI KALKTI TAMIR IÇIN SERVISE VERDIM 1 HAFTA SONRA VATANDAŞ BENI ARADI HAFIZA KARTI YERINI ZORLAMIŞSINIZ VE KIRILMIŞ 100 TL KARŞILIĞINDA YAPABİLİRİZ DEDİ ( HAFIZA KARTI GİRİŞ YERİNİ NASIL ZORLAYABİLİRİM O DA AYRI Bİ KONU) BENDE YAPMAYIN O ZAMAN DEDİM BU GÜN ALDIĞIMDA BİR BAKTIM TELEFONUNUN HİÇ BİR ARIZASINI GİDERMEMİŞLER TELEFON AÇIP GÖRÜŞTÜĞÜMDE İÇİNDE 1 PARÇA KIRILMIŞ DİYE BÜTÜN TELEFON GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA KALMIŞ DEDİLER .. SERVİSLERİDE DGB DİYE Bİ YER KESİNLİKLE UZAK DURUN ARKADAŞLAR..

Bir cevap yazın