Ana sayfa Haberler İş Bankası Çalışma Saatleri Hafta Sonu

İş Bankası Çalışma Saatleri Hafta Sonu

İş Bankası Türkiye’nin en köklü bankalarından bir tanesi. Sermaye olarak büyüklüğünün yanı sıra müşteri sayısı olarakta çok geniş portföye sahip. Hal böyle olunca İş Bankası ile işlem yapan insan sayısıda son derece yüksek. Hepimiz iş bankası’nın çalışma saatlerini aşağı yukarı tahmin edebiliriz. Ancak hafta sonu iş bankası açık mı? Açıksa hangi saatler arasında hizmet veriyor? bu sorular sürekli kafamızı kurcalayabilmektedir.

Bizde bu yazımızda genel itibariyle iş bankası şubelerinin hafta içi ve hafta sonu hangi saatlerde açık olduğunu aktarmaya çalışacağız.

İş Bankası şubeleri hafta içi çalışma saatleri

Hafta içi Pazartesiden Cumaya şubeler sabah 09.00‘da açılıyor ve 12.30‘a kadar hizmet veriyorlar. Ardından öğlen arası molası başlıyor. Öğleden sonra 13.30‘da şubeler tekrar işlemlerine başlıyor ve 17.30 itibariyle mesailerini tamamlıyorlar.

Hafta içi bu çalışma şekli İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’de 81 ilde bu şekilde olmaktadır.

İş Bank Hafta sonu çalışma saatleri

Bankanın yalnızca AVM’lerde bulunan şubeleri hafta sonları açık oluyor. Onlarda yalnızca Cumartesi günleri 19.30’a kadar hizmet veriyorlar. Dolayısıyla Pazar günü Avm şubeleri de kapalı bulunmaktadır.

İş Bankası Avm Şubeleri

İstanbul

  • Arenapark AVM
  • Atrium
  • İstWest
  • Kanyon
  • Perpa
  • Nautilus
  • Viaport

Dönem dönem yoğunluk durumlarına göre Avm içerisinde bulunan banka şubelerinin açılış kapanış saatlerinde değişiklik yapılabilmektedir.

Şubelere özel çalışma saatlerini net şekilde öğrenmek istiyorsanız İşbankası Şubeler sayfasını inceleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here