Ana sayfa Rehber iPhone’da Youtube’dan Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

iPhone’da Youtube’dan Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Akıllı telefonlar insan hayatında büyük bir yer kaplamaktadır.  Akıllı telefonlar Android ve ios özellikle olarak kategorilere ayrılmaktadırlar. Bu sistemler birbirinden ayrı olarak farklı uygulamalar ve farklı özellikler barındırabilirler, telefonların fiyatları da ona göre değişiklik göstermektedir. Akıllı telefonlar günümüzde gerek android gerekse ios özellikli olsun büyük öneme sahiptir, insanlar bütün işlerini akıllı telefonlar sayesinde yerine getirip birçok özelliği sayesinde hayatını kolaylaştırır hale gelmişlerdir.

Geçmişte kullandığımız mp3 çalarlar, not defterleri, ve telefonun ana özelliği olan iletişim, mesajlaşma, kamera özellikleri, video izleme ve video çekme gibi yenilikler ve hatta son zamanlarda oldukça moda olan hareketli resimler tek bir cihaz ile yapılabilir hale gelmiştir.

Teknolojinin gelişmesi ile telefon ve video, müzik, film sistemleri de gelişme göstermiştir. İnsanlar artık istedikleri videoyu ya da bir müziği görüntülü olarak anında ulaşabilmektedirler. Youtube günümüzde en çok kullanılan bir video platformudur, Youtube aracılığı ile insanlar birbirleri ile video paylaşabilir, Youtube üzerinden beğendikleri videolar herhangi bir sosyal medya üzerinden paylaşıp gönderebilir, arkadaşları ile paylaşabilir ya da kendi Youtube hesaplarına video paylaşabilirler. Youtube video ve mp3 alanında birçok kolaylık, video dönüştürme, indirme, paylaşma sistemi sunmaktadır.

Youtube üzerinden beğendiğiniz bir şarkıyı mp3 olarak dönüştürüp indirebilirsiniz. Ya da direk olarak videoyu telefona Youtube aracılığı ile indirip telefonunuzun galeri bölümüne kayıt edebilirsiniz.

Youtube uygulaması android ve ios telefon kullanıcıları tarafından değişik yöntemlerle indirme sistemi sağlamaktadır. Bildiğimiz üzere android telefonlar üzerinden paylaşım yapmak, bilgi ve belge paylaşmak daha kolaydır, ios işletim sistemi ise paylaşımlara kapalı bir sistemdir, Youtube üzerinden iPhone marka bir telefona video indirmek de bu denli zor olabilir.

iPhone Youtube video indirme

Youtube üzerinden indirmek istediğimiz videoyu açıyoruz, üstte bulunan sağ ok simgesine tıklıyoruz, çıkan ekranda bağlantıyı kopyala yazısına tıklayıp kopyalama işlemini yapıyoruz ardından Savefrom.net adresine yapıştırmak için url adresi yazan yere tıklayıp linkimizi yapıştırıyoruz ve ardından go komutunu verip video indirme işlemini tamamlamış oluyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here