Ana sayfa Rehber iPhone Toplu Rehber Silme Nasıl Yapılır?

iPhone Toplu Rehber Silme Nasıl Yapılır?

iPhone serisi cep telefonların en büyük problemlerinden biri de rehberinizde kayıtlı kişileri toplu bir biçimde telefondan silinmiyor oluşu. Hal böyle olunca telefon rehberinizdeki kayıtlı kişileri tamamen yada bir kısmını silmek istediğinizde tek tek o kişilere girip silme işlemi yapmanız gerekiyor. Bu da çok fazla zaman aldığından adeta bir işkenceye dönüyor. Ayrıca telefon rehberinde yüzlerce kişi kayıtlı olan biri iseniz vay halinize. İşte bu yüzden iPhone toplu rehber silme işlemi bizler için çok önemli.

Bizde bu rehber yazımızda iPhone serisi cep telefonlarınızdan tek bir tuşla tüm rehberi komple nasıl silersiniz bunu anlatmak istiyoruz. Hazırsanız başlayalım.

iPhone toplu kişi silmenin ücretsiz yöntemi nedir?

Rehberimizde bulunan tüm telefon numaralarını bir defada, hemen hepsini silmek için yapmamız gereken küçük bir uygulamayı cep telefonumuza indirmek.

  • iPhone’umuzdan App Store’a giriyoruz. Arama kısmına “numara silme” yazıp aratıyoruz.
  • Arama sonuçlarında karşımıza çıkan “Kişiler Multi Kaldır” isimli uygulamayı cep telefonumuza ücretsiz şekilde indiriyoruz.
  • Uygulama telefona yüklendikten sonra çalıştırıyoruz. Uygulama bizden kişilere erişme yetkisi istiyor, “Tamam” diyerek onaylıyoruz.

İstersek bu ekrandan tek tek isimleri işaretleyip sağ üst tarafta bulunan “sil” butonu ile direk silebiliriz.

Eğer rehberimizde bulunanların tamamını silmek istiyorsa sol üst tarafta bulunan “Tüm” butonuna tıklayıp yine sağ taraftan “sil” diyoruz.

Gördüğünüz gibi telefon rehberimizdeki herkesi sadece 1 dakika içerisinde silmiş olduk. Konuyla ilgili anlatmak istediklerimiz bu kadar. Eğer bu işlemi sağlıklı şekilde yapamadıysanız sayfanın en üstünde bulunan videolu anlatımdan yararlanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here