iPhone İçin Ücretsiz VPN Uygulaması Tavsiyesi

İnternet dünyası artık neredeyse yasaklar dünyası haline geldi. Hal böyle oluncada VPN servislerine duyulan ihtiyaç her geçen gün artmakta. Bilgisayar kullanırken yasaklı sitelere girmek için DNS adresi değiştirmek yeterli. Ancak mobilde DNS değiştirmek hem zahmetli hem de zaman israfı. Bu sebeple mobil cihazlarda VPN uygulaması kullanmak en pratik olanı özellikle Apple serisi iPhone’larda.

VPN uygulaması kullanmak pratik ancak birçok VPN uygulaması bir süre sonra sizden para istiyor. Zaten App Store’da kafanıza göre ücretsiz VPN servisi bulmakta çok zor. VPN uygulamalarına para ödemek, ücretli servisleri satın almak kesinlikle akıl karı değil. Bu sebeple bu yazımızda size sonsuza kadar ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz hızlı bir vpn uygulamasını önermek istiyorum.

En iyi ücretsiz vpn hangisi?

iPhone akıllı cep telefonunuz ile ücretsiz bir şekilde bütün yasaklı sitelere girebileceğiniz uygulamanın adı: Betternet. Evet bu uygulama sayesinde hiçbir ücret ödemeden hızlı vpn servislerinden yararlanabilirsiniz.

Evet uygulama ücretsiz ancak ücretli sürümüde mevcut. Ücretsiz sürümünde yalnızca bir lokasyondan bağlantı sağlayabiliyorsunuz. Bu lokasyonda sürekli online ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek ölçüde. Bunun yanında farklı lokasyonlardan bağlantı sağlamak isterseniz ücretini ödeyip premium hesaba sahip olabilirsiniz. Para vermek istemezseniz de ücretsiz sürümü ömür boyu kullanabilirsiniz.

Peki Betternet VPN uygulamasını nasıl edineceksiniz? Burayı tıklayarak uygulamayı App Store üzerinden iPhone yada iPad’inize indirebilirsiniz. Hepsi bu kadar. Takıldığınız bir yer olursa mutlaka sorunuz.

 

Bir cevap yazın