iPhone Ekran Değişim Fiyatları

Şu akıllı telefonları elimize aldık alalı en büyük sorunumuz sanırım telefonumuza sahip çıkamamak yada onu koruyamamak. Aldığımız maaşlar belli neredeyse birkaç aylık maaşlarımızı bu telefonlara veriyoruz ve sonuç birkaç ay içinde düşürülerek paramparça olan ekranlar ve içimizin cız etmesi. Tabi birde Apple Servisinden kullanıcı hatası cevabının alınması ise tam bir kanser sebebi. Her neyse çok fazla konuyu uzatmadan sadede gelmek gerekiyor. Ekranımızı kırdık ve değiştirmek istiyoruz peki ne kadar ödeyeceğiz. Hazırsanız başlayalım.

iphone değişim fiyatları

İphone Ekran Değişim Fiyatları Sıralı Listesi

Öncelikle şu konuda anlaşalım cihazınızın Ön cam değişimi ile LCD ekranının değişim fiyatları arasında büyük uçurum oluyor. Eğer telefonunuzun sadece ön camı değişecekse ucuz yırtabilirsiniz. Ancak hasar büyük ve ekran değişimi gerekiyorsa biraz canınız yanacak gibi. Peki sizin yaptırmanız gereken işlem hangisi nasıl anlayacaksınız. Eğer ekranınız görüntü alabiliyor ve dokunmatik çalışıyor ise yaptırmanız gereken ön cam değişimi. Ancak ekrandan görüntü alamıyorsanız yaptırmanız gereken işlem Ekran değişimi. Altta bulunan görsel bu konudaki kafanızda bulunan soru işaretlerini de gidermiş olacaktır.

iphone-on-cam-degisimi

Bu kadar lak laktan sonra İşte Apple servislerinde değişim fiyatları

Model Ön Cam Değişimi Fiyatı Lcd Ekran Değişimi Fiyatı
iPhone 6s  229 TL  479 TL
iPhone 6s Plus  239 TL  649 TL
iPhone 6  199 TL  259 TL
iPhone 6 Plus  229 TL  419 TL
iPhone SE  129 TL  159 TL
iPhone 5s  129 TL  159 TL
iPhone 5c  129 TL  159 TL
iPhone 5G  129 TL  159 TL
iPhone 4s  99 TL
iPhone 4G  99 TL

 

Editör Notu:

Yukarıda belirtilen değişim fiyatları piyasa ortalamalarına göre oluşturulmuştur. Bulunan lokasyon ve servise göre farklılık gösterebilmektedir.

Kaynak: fotoparca. com

Bir cevap yazın