Ana sayfa Rehber iPhone Binance Uygulaması Nasıl Yüklenir?

iPhone Binance Uygulaması Nasıl Yüklenir?

Günden güne hacmi artan Bitcoin ve Alt coin borsalarında işlem yapan insan sayısıda her geçen gün artmakta. Hal böyle olunca insanlar coin borsalarındaki işlemlerini gün içerisinde an be an cep telefonlarından takip etmek istiyorlar. Zaten hali hazırda coin borsalarının bir çoğunun uygulamaları yok. Olanlarında çok büyük güvenlik sorunları var. Güvenlik anlamında uygulamasına güvenebileceğiniz en iyi coin borsası Binance.

Binance kripto para borsası tüm dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan borsaların başında geliyor. Binance’in Android ve iOS için uygulamaları mevcut. Ancak iOS uygulamasını iPhone serisi cep telefonlarına yüklemek biraz zahmetli oluyor. Bizde iOs’ta binance borsa aplikasyonu nasıl yüklenir onu anlatıyor olacağız.

Binance İphone Uygulaması Nasıl Kurulur?

  • Öncelikle bahsedilen uygulama App Store’da bulunmadığından Google’a Binance yazıp ilk çıkan Binance’in resmi sitesinden uygulamayı telefonumuza indiriyoruz.
  • Ardından cihazımıza kurulan uygulamaya girmek için tıklıyoruz. Burada bu uygulama güvenilir değil tarzında bir uyarı vermesi gerekiyor. Aşağıda göründüğü gibi bir hata.

  • Ardından Ayarlar > Genel > Aygıt Yönetimi adımlarını takip ediyoruz. Önümüze gelen Xiamen adlı geliştiriciye tıklayıp Güven diyoruz.
  • Hepsi bu kadar artık Binance uygulamasını iPhone’umuzdan güvenli bir şekilde kullanabiliriz.

Yapılan işlem çok basit ancak yinede herhangi bir yerde takılırsanız aşağıda bulunan videodan detaylı anlatımı takip edebilirsiniz. Sorularınızı yorum bölümüne sormaktan çekinmeyin. Konuyla ilgili anlatım videosunu sayfanın en üstünden takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here