iPhone 8 Kablosuz Şarj Özelliği İle Geliyor

Akıllı cihaz piyasasının önde gelen üreticilerinden Apple, son modelleri Iphone 7 ve Iphone 7 Plus cihazları ile satış rekorları yakaladı. Firmanın çıkardığı tüm ürünler, kullanıcılarından yoğun talep alıyor. Firmanın bazı ürünlerinde talepleri karşılayamaması söz konusu olabilirken kullanıcılar, Apple’nın piyasa süreceği Iphone 8 cihazını merakla bekliyor. Firmanın 10.yıldönümünü kutladığı 2017 yılı içerisinde, yıldönümüne özel bir akıllı cihazla kullanıcılarını sevindireceği yönünde haberler yapılıyor. Kullanıcıların, Iphone 7 ve Iphone 7 Plus modellerinde beklediği kablosuz şarj özelliğinin bu modellerde kullanılmamasının ardından, Iphone 8 modelinde kablosuz şarj özelliği bekleniyor.

Iphone 8 Ya Da Iphone SE 2 2017 Yılı İçerisinde Piyasaya Çıkacak

Apple müşterileri, firmadan resmi bir açıklama olmamasına karşın 2017 yılı içerisinde yeni bir model bekliyor. Kullanıcılar Apple’ın 2017 yılı içinde yeni bir model piyasaya çıkaracağı konusunda görüşler belirtiyor. Ancak firmanın Iphone 8 modelinden önce piyasaya Iphone SE 2 çıkarabileceği de kullanıcıların tahminleri arasında yer alıyor. Cihaz konusunda yapılan haberlere göre Iphone 8 kablosuz şarj özelliği ile çıkacak.  Apple SE 2 ya da Apple 8 modellerinden hangisi tercih ederse tercih edilen cihazın kablosuz şarj özelliği dışında OLED ekran, cam gövde, ekrana entegre kamera, touch ID, farklı renk seçenekleri (kırmızı ve jet white) özelliklerini barındıracağı sızdırılan bilgiler neticesinde merakla bekleniyor.

Apple’ın Yeni Cihazı Nisan Ayında Gelebilir

Apple müşterileri 2016 Eylül ayında satışa sunulan Iphone 7 ve Iphone7 Plus modellerinin ardından, firmanın yeni cihaz için en az altı aylık bir süre bekleyeceğini düşünüyor. 2017 Mart ya da Nisan ayında çıkacağı konuşulan cihaz için Apple’ın herhangi bir açıklama yapmamasının ardından kullanıcılar cihazın Mart ayı içerisinde piyasaya çıkmayacağını fikrinde birleştiler. Cihazın Nisan ayında piyasaya sürülüp sürülemeyeceği tartışılırken, kullanıcılar cihaz konusunda sabırsızlanıyor.

Bir cevap yazın