iPhone 7 Türkiye’ye Gelmeden iPhone 8 Sızıntıları Gelmeye Başladı

Apple’ın yemi amiral gemisi iPhone 7 henüz Türkiye pazarına girmeden, yurt dışı kaynaklı blog yazarlarından iPhone 8 hakkında sızıntılar gelmeye başladı. Apple buna göre Galaxy Note 7 serisinde ciddi sıkıntılar yaşayan teknoloji enstitüsünde ki ciddi rakibi Samsung’un bu düşüşünden yararlanarak, iPhone 7’nin hemen ardına iPhone 8’yi de piyasaya sokacak ve küresel anlamda ki değerlemesini daha üst seviyeye çıkartacak.

İPHONE 7S YERİNE SON KULLANICI DİREK OLARAK İPHONE 8 İLE BULUŞABİLİR

Business Insider’in yer verdiği habere göre ise özellikle sosyal medya ile güçlenen iPhone 8 sızıntıları farklı bir boyut kazandı. Haberde iPhone 7S’in piyasaya sürülme noktasında Apple’ın kararsızlık yaşadığı iddia edilirken, 7S’in yerini iPhone 8’in alabileceğine değinildi.

APPLE 10.YILINA ÖZEL BİR HAMLE OLARAKTA BUNU YAPABİLİR

Avrupa’da yayın yapan teknoloji haber platformları ise Apple’ın 10.yılına özel bir hamle olarak iPhone 8’i kısa sürede üretebileceğini belirtirken, Business Insider’in belirttiği detayları destekler yönde ifadelere yer verdi. Mobil teknoloji üreten firmaların pazarda ciddi satış rakamları elde ettiği Avrupa’da iPhone 7S hakkında tereddüt yaşıyor.

Bir cevap yazın