iPhone 7: En Kötü Batarya Ömrüne Sahip Telefon

İngiltere’de faaliyet gösteren, bağımsız ve tarafsız değerlendirmeleri ile teknoloji severler tarafından yakından takip edilen bir test kuruluşu olan Which?, Apple’ın büyük satış grafikleri hedeflediği yeni amiral gemisi iPhone 7’nin batarya testinden sınıfta kaldığını açıkladı. Which?’te görevli yetkililer iPhone 7’nin en kötü batarya ömrüne sahip olan telefon olduğunu belirtti.

AYNI SEGMENTTE BULUNAN TELEFON ARASINDA EN İYİ OLANI HTC 10
Aynı segmentte bulunan Samsung Galaxy S7, LG 5, HTC 10 ve iPhone 7 modelleri arasında en iyi olan telefon konuşma süresi ve internet kullanımı bakımından HTC 10 olarak öne çıkarken, listede ikinci sırayı ise Samsung Galaxy S7 alıyor. Özellikle mobil veri kullanım noktasında ise HTC 10’nun iPhone 7 karşısında çok ciddi bir üstünlüğe sahip olduğunun ise özellikle vurgusu yapılıyor.

SAMSUNG VE APPLE 2016’NIN SON ÇEYREĞİNDE KÖTÜ BİR GRAFİK ORTAYA KOYDU
Which? Yetkilileri Samsung ve Apple’ın 2016’nın son çeyreğinde Galaxy S7 ve iPhone 7 serileri ile kötü bir grafik ortaya koyduğunu söylerken, bu iki firmanın 2016 yılında beklenilen satış rakamlarının çok altında kalarak, şansız bir dönem geçirdiğinin altını çizdiler.

Bir cevap yazın