iPhone 7 18 Kasımda BİM’de Büyük İndirimle Satışa Çıkacak

Teknoloji enstitüsünün rekabetçi piyasasına yön veren Apple, yeni amiral gemisi iPhone 7’yi Türkiye pazarına sunmaya hazırlanırken, BİM mağazalarından açıklama geldi. İşte iPhone 7’nin özellikleri ve BİM mağazasının açıklamaları.

BİM İPHONE 7 İÇİN İNDİRİM GÜNLERİ OLAN CUMAYI TERCİH ETTİ
BİM mağazaları müşterilerine Cuma günlerine özel fırsatlar ve indirimler sağlarken, Apple’ın sektörde dünyanın en iyi telefonu olarak gösterilen iPhone 7 modeli içinde Cuma gününü tercih etti. Kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu ve telefonun 2.999,00 liradan satışa sunulacağını belirten BİM mağazaları, normalde Apple Store’larda 32 GB’lık versiyonun ise 3.249,00 lira olduğuna dikkat çekti. BİM’de satılan iPhone 7’lerin garanti durumu hakkında da bilgi veren şirket, 1 yıl Apple ve 1 yılda firma garantisi olduğunu ifade etti.

İPHONE 7 64 BİT MİMARİYE SAHİP OLACAK VE A10 FUSİON ÇİP İLE GELECEK
iPhone 7 64 bit mimari, A10 Fusion Çip ve Tümleşik M10 yardımcısı hareket işlemcisi ile kullanıcılarını tatminkar bir hız seviyesi ile karşılayacak. 12 MP kameraya sahip olacak olan iPhone 7 ƒ/1.8 diyafram ve 5 kata kadar dijital yakınlaştırma ile de kaliteli fotoğraflar çekmenize yardımcı olacak.

Bir cevap yazın