Ana sayfa Rehber iPhone 6 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 6 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 6 Ekran Değişimi

iPhone 6 ekranı herhangi sert bir zemine çarpma, istemsiz baskıların uygulanması, darbeye maruz kalması ve genellikle de yere düşmesi sonucu kırılır. Böyle bir durumda telefonunun kullanılabilir hale getirilebilmesi için ekran değişimi yapılması gerekir. iPhone 6 ekran değişiminde dikkat edilmesi gereken şey, değiştirilecek olan ekranın full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşmasıdır. Sadece ön cam değişimlerinde ön cam kısa bir süre içerisinde ekrandan ayrılmakta ve geri dönüşü olmayan sorunlar ile karşı karşıya kalınmasına sebep olmaktadır. Şimdi dilerseniz iPhone 6 ekran değişiminde dikkat edilmesi gereken hususları sizlerle paylaşalım. Ama önce dilerseniz uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından iPhone 6 ekran değişimi nasıl yapılır hep birlikte izleyelim.

iPHONE 6 EKRAN DEĞİŞİMİ VİDEOSU

iPhone 6 ekran değişimi nasıl yapılır GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis odasında uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından çekilmiş olan aşağıdaki video ile detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

iPHONE 6 EKRAN DEĞİŞİMİNDE DİKKAT

iPhone 6 ekran değişimi öncesinde ve sonrasında nelere dikkat edilmesi gerektiğini hemen aşağıda maddeler halinde sıraladık. Uzman ve tecrübeli GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknisyenleri aracılığı yazılan bu maddeleri dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.

En önemli olan konu ekran değişiminde kullanılacak olan ekranın full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşması gerekliliğidir. Kesinlikle sadece ön cam değişimine izin verilmemelidir. iPhone ekranları tek parça halinde bitişiktir. Sadece ön cam değişimi yapıldığında, zamanla bu ön cam ekrandan ayrılmakta ve maalesef kısa süre içerisinde dönüşü olmayan sorunlar ile karşı karşıya kalmanıza sebep olmaktadır.

En önemli olan bir diğer konu ise iPhone 6 ekran değişimi sonrasında garanti verilmesidir. Ekran değişiminin ardından garanti kartı ile birlikte telefonunuz sizlere sunulmalıdır.

iPhone 6 ekran değişimi sonrasında telefonunuzda bulunan bilgileriniz silinmemeli, cihazınızın ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyetinde yani genel performansında ise herhangi bir değişim yaşanmamalıdır.

Ekran değişimi sonrasında aynı sorunu tekrar yaşamamanız amacı ile cihazınız kırılmaz cam koruyucu hediyesi ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

iPhone 6 ekranınız değiştirildikten sonra dilediğiniz kadar incelemenize izin verilmelidir. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddüt yaşadığınızda ise ücretiniz geri iade edilebilmelidir.

iPHONE 6 EKRAN DEĞİŞİMİ TEKNİK SERVİSİ

iPhone 6 ekranınız kırıldı ya da ön camı çatladı ise ekran değişiminde Türkiye rekoruna sahip olan GSM İletişim LTD. ŞTİ. uzman ve tecrübeli teknisyenleri tarafından 30 dakika içerisinde iPhone 6 ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olan GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis odasında, 24 ay teknik servis garantisi verilerek iPhone 6 ekran değişimi yapılmaktadır. Yukarıda saymış olduğumuz ve dikkat edilmesi gereken konulara harfiyen uyulmaktadır.

GSM İletişim LTD. ŞTİ. İstanbul’un Kadıköy semtinde hizmet vermektedir. İstanbul’da yaşıyorsanız eğer Söğütlüçeşme metrobüs durağından indikten sonra sadece 30 saniye içerisinde bu teknik servise ulaşabilirsiniz. Kadıköy Evlendirme Dairesi ile Kadıköy Belediyesi arasında, Genpa teknik servisinin 3 dükkan solunda kalmaktadır. Hemen aşağıda GSM İletişim LTD. ŞTİ. Adres bilgileri paylaşılmıştır.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 0216 550 40 60 – 0532 772 48 72

GSM İletişim LTD. ŞTİ.
GSM İletişim LTD. ŞTİ. Dış Görünüm
iPHONE 6 EKRAN DEĞİŞİMİ REFERANSLARI

GSM İletişim LTD. ŞTİ. uzman ve tecrübeli teknisyenleri tarafından değiştirilmekte olan kırık ekranlar belirli periyotlarda kamera kaydı altına alınmakta ve fotoğrafları çekilmektedir. Bu işlemler ekranlar geri dönüşüme gitmeden önce gerçekleştirilmektedir. Hemen aşağıda bulunan iPhone 6 ekran değişimi sonrası bir araya getirilmiş olan ekranları inceleyebilirsiniz.

iPhone 6 Ekran Değişimi
iPhone 6 Ekran Değişimi
iPHONE EKRAN DEĞİŞİMİ REFERANSLARI VİDEO

Bir önceki başlıkta GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından yapılan iPhone ekran değişimi referanslarının belirli periyotlarda kamera kaydına alındığından bahsetmiştik. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile değiştirilmiş olan ve geri dönüşüme gitmeden önce kaydı yapılan iPhone ekran değişimi referanslarını inceleyebilirsiniz.

iPhone 6 ekran değişimi, iphone 6 cep telefonu tamiri ve diğer konularda  aklınıza takılan bütün soruları https://www.gsmiletisim.com adresinde bulunan iletişim bilgileri aracılığı ile GSM İletişim LTD. ŞTİ.’yi arayarak uzman APPLE teknisyenlerine sorabilir ve detaylı bir şekilde cevap alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here