Ana sayfa Rehber Instagram’a Yeni Bir Konum veya Mekan Ekleme

Instagram’a Yeni Bir Konum veya Mekan Ekleme

Fotolara yapacağınız ekleme için anlık olarak konum seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu sayede hem daha rahat, hem de etkin bir konu üzerinde çalışmaları yürütebilirsiniz. Sizin için ürettiğimiz bilgiler ışığında da sitemizden faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, profesyonel bir çözüm üretmek ve İnstagram üzerinde konu eklemek olacaktır. İhtiyaçlarınız konusuna gelecek olursak, İnstagram’a yeni konum eklemek için öncelikle fotoğrafınızda ayarlar bölümüne girin ve buradan yapacağınız çalışmaları seçin. Ardından konumunuzun açık olup olmadığını kontrol edin.

Sonra yeni bir konum ekleme seçeneğinden, telefonunuza konum eklemesi yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu kapsamlardaki seçenekleri incelemeniz olacaktır. Güncel bilgi konusunda sitemizde daha pek çok detaya ulaşabilirsiniz.

Instagram’da Bulunmayan Bir Konumu – Mekanı Ekleme

İnstagram konum ekleme işlemi, oldukça kolay. Tabii bazı zamanlarda gelen güncellemeler, bu durumlara dair büyük bir estetik yenilik yaratıyor. Geç kalmayın ve ihtiyaçlarınıza çok daha net çözümler üretmek adına sitemizi incelemeye devam edin. İnstagram’a konum ekleme konusuna gelince, yeni yapılan güncelleme burada da kendini gösteriyor. Çünkü artık, konum için Google özelliği kullanılıyor. Bu da harita üzerinde olmayan bir yeri konum olarak ekleyemiyoruz anlamına geliyor. Bu yüzden öncelikle haritaya bulunduğunuz konumu eklemeniz gerekebilir (eğer bulunduğunuz konum yok ise). Lakin buna ek olarak yapacağınız çalışmalarda, ya seçeneklerden hali hazırda bir fotoya konum ekleyebilirsiniz. Ya da yeni bir çalışma yaparak seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde, sizlere teknolojik detaylar sunmak ve bilgi vermek istiyoruz. İhtiyacınız dahilinde ürettiğimiz çözümler ve fırsatlar için, ön plana çıkarılan görsellerimizi de takip ederek, gerek İnstagram konum ayarı gerek farklı İnstagram güncellemeleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Geç kalmayın ve fırsatlarımızı yakından incelemeye başlayın. Online çözümler ve daha fazlası için anlık seçeneklerimiz sizleri bekliyor değerli okurlarımız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here